Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мати напилася горілки та вдарила: у Дніпрі розслідують загадкову смерть немовляти

У місті Дніпро у центрі соціальної допомоги для жінок та дітей померла 1,5-місячна дівчинка. Тіло дитини поруч з матір’ю виявили під час ранкового огляду. Пояснити смерть доньки жінка не змогла.

дитина смерть

Трагедія сталася на очах у 10-річного хлопчика. Він розповідає, що мати напилася горілки та вдарила його маленьку сестру. Зараз слідчі разом із психологами перевіряють цю версію.

Однак у міській службі у справах дітей чутки, що дівчинку побили, називають вигадкою. Мовляв, до комунального центру жінка потрапила, бо з дому її вигнали батьки чоловіка через конфлікт. Її називають ледь не зразковою матір’ю.

Тим часом експертиза показала ознаки пневмонії у дівчинки. Чи могла хвороба спричинити смерть та звідки садна на тілі дитини – поки досліджують. Крім того, днями поліція склала протокол щодо неналежного виконання батьківських обов’язків жінкою.

Правоохоронці відкрили два кримінальні провадження – за фактом смерті дитини та за злісне невиконання матері своїх обов’язків. За це жінці загрожує до п’яти років тюрми. Вона має ще двох дітей, однак виховують їх батьки колишніх.

 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-15 23:42:13