Україна і світ

Матчі єврокубків розпочнуться з хвилини мовчання

Майбутні матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи, жіночої Ліги чемпіонів та Юнацької ліги УЄФА, що поновлюються цього тижня, розпочнуться з хвилини мовчання в пам’ять про жертв коронавірусу.

Також всі футболісти вийдуть на поле у футболках з написом Дякую на мові, яку оберуть клуби. Таким чином Союз європейських футбольних асоціацій хоче подякувати всім, хто допомагає боротися з пандемією у всьому світі.

— Мені приємно, що наші змагання повертаються, але ми не повинні забувати тих людей, чия відданість та особисті жертви дали нам можливість знову почати грати, – сказав президент УЄФА Александер Чеферін.

Окрім слів подяки, під час телетрансляцій матчів УЄФА виділить рекламний час для роликів за участю гравців, де вони особисто висловлять подяку.

Крім написів Спасибі на джерсі, капітани команд вийдуть на серпневі матчі єврокубків з пов’язками Ні расизму, щоб нагадати про єдину позицію УЄФА та європейського футболу – позиції неприйняття будь-якої форми дискримінації в спорті і суспільстві.

Починаючи з 1/4 фіналу матчі дограють у форматі Фіналу восьми. Переможець Ліги чемпіонів визначиться у Лісабоні на Ештадіу Да Луж, а Ліги Європи у Кельні на арені Рейн Енергі. Матчі відбуватимуться у форматі однієї зустрічі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-04 10:29:10