Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Масштабные наводнения в Индии: есть погибшие, десятки людей пропали без вести

На півдні Індії сильні дощі спричинили розлив річок та масштабні повені, які вже забрали життя кількох десятків людей.

Так, станом на зараз понад двадцять людей загинули і ще десятки місцевих жителів вважаються зниклими безвісти у південному індійському штаті Керала. Відтак, є побоювання, що кількість загиблих може зрости.

Потужні повені заблокували доступ до міст і сіл, розмивали дороги та виривали із корінням дерева. Деякі будинки були поруйновані, а люди опинилися в пастці. Наприклад, в окрузі Коттаям через руйнування будинку загинула ціла родина з шести осіб, зокрема 75-річна бабуся і троє дітей.

Окрім повеней, сильні дощі в штаті Керала спричинили смертельні зсуви.

До рятувально-пошукових робіт вже залучили індійських військових. Для доставки вантажів і рятувальників у райони, де люди опинилися в пастці під завалами через зсуви, застосовують вертольоти.

Подекуди для евакуації тих, хто вижив, використовують рибальські човни.

Для евакуйованих людей у штаті створюють тимчасові притулки.

Варто зазначити, що потужні дощі в Кералі досить часто провокують повені та зсуви. Наприклад, у 2018 році близько 400 осіб загинули, а ще більше мільйона були евакуйовані через повінь у штаті, яку називали найсильнішою за століття.

У липні цього року Індія також постраждала від повеней, спричинених надмірними дощами. Тоді щонайменше 136 осіб на території всієї країни загинули від стихії.

Фото: Indian Air Force

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-17 20:58:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин