Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маск після падіння біткоїна: Tesla не продавала криптовалюту

Засновник Tesla Ілон Маск заявив, що його компанія не починала розпродаж накопичених біткоїнів. Таку заяву Маск зробив у Twitter після того, як вартість криптовалюти впала на біржі. 

– Щоб спростувати догадки – Tesla не продала жодного біткоїна, – повідомив мільярдер.

Зазначимо, ще в неділю Маск розкритикував біткоїни, а також відповів словом “дійсно” на публікацію одного з користувачів, який припустив, що наступного кварталу Tesla продасть свої біткоїни. Після цього твіту Маска вартість біткоїна впала з понад $56 тис. до $45 тис. 

– Біткоїн насправді вкрай централізований і контролюється невеликою кількістю майнінг-компаній. Затоплення однієї вугільної шахти в Сіньцзяні майже вбило майнінг, а хешрейт біткоїна падав на 35%. Звучить децентралізовано?, – писав Маск.

Він також відповів на тред автора подкастів про криптовалюту Пітера Маккормака, який розкритикував діяльність Маска. Серед іншого Маккормак заявив про високу залежність ринку від твітів Маска.

У відповідь Маск написав, що такі треди викликають у нього бажання “поставити все на Doge”. Він додав, що є засновником PayPal і розуміє, як працює фінансова система.

Твіти Маска про біткоїни

В останній місяць цієї зими статки Маска за добу скоротились на $15,2 млрд після рекордного падіння акцій Tesla на 8,6%.

Акції компанії могли подешевшати через твіти Маска, що біткоїни майже така сама нісенітниця, як і готівкові гроші.

Водночас за рік пандемії коронавірусу статки Маска зросли на 558% і тепер становлять $162 млрд.

Джерело: Ілон Маск

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-17 14:06:08