Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Масани, Бобровиця, Рокоссовського та інші мікрорайони Чернігова дізнаються свою історію

Туристичному сезону в Чернігові бути. Цьому не завадить навіть коронавірус. Проте його формат пандемія змінила. Проведення масштабних заходів у місті не планується.

«Тенденція до того, що туристи вибирають собі для подорожей маленькі міста. Вони подорожують або маленькими групами, родинами, або індивідуально», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Наразі турист намагається покинути великі міста та побачити щось нове. Розкрити Чернігів по-новому – саме над цим цьогоріч працюватимуть у Туристичному центрі.

«Ми будемо показувати не попсові об’єкти, а те, що ховалося, те, що сьогодні здавалося закритим. Але тим не менше заслуговує на увагу наших гостей», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Оскільки багато людей самостійно планують подорожі, то зараз максимально наповнюється так званий аудіогід.

«Аудіогід – це найцікавіші та найстаріші об’єкти, що цікаві нашому гостю. Це об’єкти на Дитинці, зараз ми додаємо Болдину гору та плануємо розширити територію Ялівщини. Взагалі в нас завдання цього року – показати Ялівщину як ще один об’єкт, який варто відвідувати», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Також планують проводити екскурсії мікрорайонами Чернігова.

«Це буде Бобровиця, це будуть Масани, це мікрорайон Рокоссовського. Тому що кожен із цих мікрорайонів мав свою історію», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Згодом презентують довідник історії мікрорайонів міста.

Серед стандартних атмосферних, немасових заходів будуть культурно-просвітницький проєкт «ЧАС», АРТ-авеню, виступи вуличних музикантів тощо.

До речі, оскільки Чернігівщина в «помаранчевій» зоні, то вже дозволено проведення різноманітних екскурсій.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова