Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Марта Костюк відмовилася потиснути руку Анастасії Потаповій у Маямі

Друга ракетка Марта Костюк закінчила виступи на турнірі WTA 1000 в Маямі, поступившись у другому колі росіянці Анастасії Потаповій у двох сетах.

Після матчу Костюк відмовилася від традиційного рукостискання і не потиснула руку Потаповій.

Щодо Потапової, то вона запам’яталася досить неоднозначним вчинком на нещодавньому турнірі в Індіан-Веллсі, коли з’явилася на матч проти Джесіки Пегули у футболці московського Спартака. WTA згодом висунула тенісистці офіційне попередження.

Зараз дивляться

Відповідаючи на запитання про те, що Жіноча тенісна асоціація обмежилася попередженням для Потапової за футболку, Костюк сказала:

— Є багато речей, з якими я не згодна в тому, що робить WTA. Це нічого не змінить. Я просто отримаю більше хейту в Інтернеті. Що б я не сказала, я отримаю багато хейту. Я не знаю. Ви (можете, – Ред.) винести їй попередження. Ви можете відсторонити когось, я не знаю. Я не можу це коментувати, це просто смішно.

Сама ж Потапова після попередження від WTA заявила, що у неї нібито не було жодних політичних намірів.

Також Костюк прокоментувала відмову потиснути руку й іншим представникам Росії та Білорусі на попередніх турнірах, зокрема росіянці Варварі Грачовій та білорусці Вікторії Азаренко.

— Очевидно, що існує напруженість – ми не друзі. Наразі ми перебуваємо у стані війни.

Костюк додала, що вище керівництво Жіночої тенісної асоціації наразі не відповіло на прохання зустрітися з українськими тенісистками: “Ні відповіді, нічого, просто тиша”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Наразі серед українок на турнірі в Маямі продовжує виступи лише Ангеліна Калініна, яка стартує з другого кола матчем проти американки Софії Кенін.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-24 19:16:11