Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маршрут Київ-Житомир повністю відновлено Варшавською трасою

Автодорогу Київ-Житомир повністю відновлено Варшавською трасою. Про це заявив міністр Мінінфраструктури Олександр Кубраков.

– Відкрили рух мостом через річку Тетерів. Цей насипний міст із буту та щебенево-піщаної суміші, по краю мосту встановлені бетонні блоки, – заявив міністр.

Відомо, що за відновлювальні роботи взялися після звільнення Київської області від російських окупантів – після їхнього небажаного візиту довелося розмінувати дороги та прилеглі території. Після цього Укравтодор зайнявся важливими логістичними маршрутами регіону.

Олександр Кубраков додав, що на Варшавській трасі було пошкоджено 3 штучні споруди під час бойових дій. Переправами тепер можливе пересування – у цих локаціях оперативно створено тимчасові мости.

Також відновили сполучення Києва з Житомирською областю автошляхом М-07 Київ – Ковель – Ягодин.

У Києві також взялися до відновлення доріг – з 4 травня у самому центрі столиці обмежать рух на одній із центральних вулиць. Йдеться про Володимирський Узвіз – комунальники заявили про необхідність проведення ремонтних робіт – потрібно ліквідувати просідання і вибоїни на бруківці.

Трасса
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-04 14:16:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин