Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мародерство і небажання наступати: рашисти все частіше вдаються до хаотичних обстрілів

Російські агресори на Київщині все частіше вдаються до хаотичних обстрілів населених пунктів через неможливість протистояти наступальному натиску сил ЗСУ.

Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу повідомив начальник поліції Київської області Андрій Небітов.

За його словами, активні бойові дії тривають у місті Ірпінь. Оборонні позиції ворога у великій мірі зруйновані. Тут працюють ворожі ДРГ, які стріляють в журналістів і цивільних осіб. Є інформація про скоєні рашистами майнові та насильницькі злочини в Бучі.

Вчора, 16 березня, російські війська вперше обстріляли абсолютно мирне село Нові Петрівці, в якому немає будь-яких військових об’єктів. Постраждали приватні будинки, об’єкти соціальної інфраструктури.

За словами Небітова, у російських солдатів закінчується їжа і вода, вони мародерствують в пошуку їжі.

– Просуватися вперед у них бажання немає, так як є серйозна відповідь Збройних сил України, – підкреслив начальник поліції області.

Він також відзначив повну відсутність підтримки окупантів з боку місцевого населення. Набирає обертів партизанський рух із заподіянням максимальної шкоди силам рашистів, які вже розуміють, що зробили велику помилку, приїхавши в Україну.

Говорячи про ситуацію в Броварському районі Київської області, Андрій Небітов повідомив, що в самому місті Бровари місцеві органи влади, поліція працюють у звичайному режимі.

Але при цьому є проблемні питання щодо Богданівки, Шевченкового та Перемоги, фактичних окупованих російськими військами. Звідти йде інформація про безчинства і кримінальні злочини окупантів, зазначив начальник поліції області.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-17 18:21:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин