Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маркарова назвала пріоритети на посаді посла у США

Оксана Маркарова, коментуючи своє призначення послом України у США, наголосила, що для неї це велика честь та ще одна можливість долучити мої знання та досвід до поглиблення співпраці двох країн.

Оксана Маркарова

Вона наголосила, що Сполучені Штати є не лише стратегічним партнером України, “але і країною людей, з якими ми пов’язані спільними цінностями, минулим та успішним майбутнім”.

– У нас спільні демократичні цінності та спільне прагнення зробити Україну сильною, захистити її від агресора, відновити її цілісність і підтримати трансформацію в сучасну інноваційну країну. Тому що економічно потужна демократична Україна, з сильними інституціями та справедливим правосуддям, член НАТО та ЄС – це не тільки мрія і вимога наших громадян, але й гарантія безпеки і розвитку всього Чорноморського регіону і Європи, – сказала посол.

Маркарова зазначила, що у неї є багато ідей, як зробити співпрацю України та США ще цікавішою і результативнішою.

– Я розраховую на підтримку всіх американських українців та друзів України у цій справі, – підсумувала диплом.

25 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Оксани Маркарової Надзвичайним і Повноважним Послом України у США.

Серед переваг нового посла глава держави назвав її патріотизм, високий фаховий рівень та дуже позитивне сприйняття у США.

Оксана Маркарова очолювала Міністерство фінансів з кінця серпня 2019 року до початку березня 2020 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-26 08:27:52