Місто і регіон

Марина та Антон Пахарини виграли романтичну вечерю на двох – ПравдаТУТ Ніжин

– Свічки-сердечка, оригінальна сервіровка, шампанське, смачні страви… Це так було незабутньо! Ми згадували з чоловіком про те, як починалися стосунки, говорили одне одному про наші почуття, – поділилася враженнями від романтичної вечері на двох до Дня всіх закоханих ічнянка Марина Пахарина. Такий подарунок вона виграла у фейсбучній спільноті «Підслухано, Ічнянська ОТГ», взявши участь у конкурсі – розповіла історію свого кохання зі своїм чоловіком Антоном.

Усі ми кохаємо, кохали і будемо кохати. І це просто супер! Адміни групи «Підслухано, Ічнянська ОТГ» 10 лютого оголосили конкурс До Дня всіх закоханих. За романтичну вечерю змагалися учасники, які розповіли історії свого знайомства та кохання, додавали спільне фото. Переможця вибирали за кількістю голосів.

Свою лавсторі описала Марина Пахарина й виклала світлину їхнього з чоловіком весілля. Підтримало ічнянку 207 відвідувачів групи – найбільше. Адміністратор групи Сергій Сирота вручив подружжю приз-сюрприз – запрошення на романтичну вечерю в кафе-центрі сімейного дозвілля «Mama Milla».

Молоде подружжя знайоме ще з дитинства. Мали спільних друзів, часто були в одних компаніях. Коли дівчині було 14 років, хлопець запропонував їй зустрічатися, але отримав відмову. Наполегливий Антон сказав, що чекатиме згоди, скільки треба. Вони продовжували товаришувати, підтримували одне одного. І, ставши дорослими, відчули, що їхня міцна дружба переросла в палке взаємне кохання. Віддане, вірне, гаряче. Антон зробив пропозицію Марині, і через декілька місяців, а саме 14 лютого, вони поєднали свої долі.

Тепер для 24-річної Марини та 26-річного Антона ця дата – не просто День усіх закоханих: це подвійне свято на все життя. Коли підросте їх трирічна донечка Полінка, вони обов’язково розкажуть їй свою лавсторі.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua