Україна і світ

Марафон “Великдень. Ми люди” на “112 Україна”, – відео

Джерело : www.112.ua

“112 Украина”

Сьогодні, 28 квітня, християни східного обряду відзначають Воскресіння Христове.

Телеканал “112 Україна” у день Великодня проводив марафон “Великдень. Ми люди”. 

Гості марафону – діячі науки, культури, православне духовенство. Відкрив марафон Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій. Ведучі спецпроекту – музикант, продюсер Олег Карамазов і радіо- і телеведучий, кавалер Ордена Британської Імперії Сєва Новгородцев, герої телемарафону – абсолютний чемпіон світу боксер Олександр Усик, успішний британський економіст і громадський діяч українського походження Ірина Мартін, співачка Міла Нітіч і американець Девід Браун з рок-групи Brazzaville, телеакадемік Влад Ряшин, спортивний організатор Олександр Красюк, священик Олександр Клименко, який прославився перемогою у проекті “Голос країни”, а також актор і режисер Георгій Делієв.

Учасники марафону – славетні українці: кардіохірург Борис Тодуров, історик, академік Петро Толочко, олімпієць Олександр Крикун, доктор наук Олександр Качний, олімпійський чемпіон, чемпіон світу Ельбрус Тедеєв, народний артист України Володимир Гришко, а з Нью-Йорка привітає українців переможець “Х-фактора”, соліст Метрополітен-опера Олексій Кузнєцов.

Гості марафону розказали глядачам про власні життєві історії, пов’язані з приходом до Бога, відвідали православні святині в різних куточках України. Зокрема вони провели телеглядачів по Свято-Успенській Почаївській Лаврі у Тернопільській області, відвідали дитячий будинок при монастирі в селі Банчени Чернівецької області та Голосіївський монастир у Києві.

Також у ході марафону “Великдень. Ми люди” герої проекту розказали про головні події в ході святкування Воскресіння Христового у різних кінцях України і світу, розкрили значення і важливість віри в житті сучасної людини.

“112 Україна” проводив цей телемарафон спільно з міжнародною громадською організацією “День Хрещення Русі”, компанією DKR Media та Star Media.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 16:21:00

Close