Україна і світ

Марафон “Великдень. Ми люди” на “112 Україна”: Олександр Усик розповів, як прийшов до православної віри

Джерело : www.112.ua

112.ua

Чемпіон світу за версіями WBC, WBO, IBF у важкій вазі Олександр Усик розповів про те, як він, бувши маленькою дитиною, прийшов до православної віри. 

“Коли я лежав у лікарні, до нас у лікарню приїхав священик. Він давав нам солодощі якісь, цукерки. Всі дітлахи бігали, не розуміючи, що цей високий ставний дядько, з чорною бородою і з великим хрестом на грудях просто прийшов рятувати наші маленькі грішні душі. Я сидів біля нього і розпитував про те, що де Бог, як до нього прийти, де він живе, як він бачить нас, не бачить, чує”, – згадує боксер.

“І тоді він сказав: ти досить маленький ще, чому ти так цікавишся Богом? На що я йому відповів, що я скоро з ним зустрінуся. Він говорить: чому ти так вирішив? Я сказав, що я чув розмову моєї мами з лікарем, яка говорила про те, що я складний або важко хворий, або ще щось. На що він мені відповів, що не лікарям вирішувати, нікому не вирішувати, а вирішувати одному Богу – будеш ти жити чи помреш. І от з того часу я почав вдаватися до Господа нашого Ісуса Христа і йти за ним. Не він іде за мною, а я йду за ним. Кожен день кажу йому спасибі за кожен прожитий чудовий день”, – розповів Усік.

Телеканал “112 Україна” у день Великодня проводить марафон “Великдень. Ми люди”. 

Гості марафону – діячі науки, культури, православне духовенство. Весь марафон дивіться тут.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 17:00:00

Close