Україна і світ

Марафон “Великдень. Ми люди” на “112 Україна”: Митрополит Павло розповів про святині України

Джерело : www.112.ua

112.ua

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло привітав українців зі святом Великодня і розповів про святині України, які вже багато років об’єднують не тільки жителів нашої країни, але і людей в усьому світі. 

“Сьогодні ми знаходимося в Києво-Печерській лаврі, з якої почалося все. Перша обитель, яка дала гідних синів усьому світу. Це преподобний Сергій Радонезький, який у лісових хащах заснував обитель – єднання з Богом. Свічка не ставиться під замком – вона ставиться на свічнику і світить всьому народу. Друга велика святиня, яка нам говорить про велику любов до Бога і Бога до людини – це третя свята лавра – Почаївська, яка перегукується зі святою Оливковою горою. Тому що тут Божа матір залишила свою святу стопу, а Оливкова гора – гора, на якій залишився відбиток стопи Спасителя”, – розповів митрополит.

“Четверта лавра, яка отримала свою основу, – це Преподобна Олександро-Невська, в Санкт-Петербурзі, яка стала царственою в свій час, тому що Києво-Печерська обитель заснована на молитвах і працях Антонія, Феодосія та всіх чудотворців Києво-Печерських, які несли світло христового вчення у всі кінці світу. Й остання лавра – це лавра Свято-Успенська Святогірська, яка є в Донецькій області, де преподобний Іоанн зі своїми братами у Христі створили цю прекрасну обитель, яка красується своєю милістю і своєю благодаттю для спасенних людей. І, як не дивно, всі святі обителі, управляються братією, які виросли на українській землі”, – зазначив митрополит Павло. 

Телеканал “112 Україна” у день Великодня проводить марафон “Великдень. Ми люди”. 

Гості марафону – діячі науки, культури, православне духовенство. Весь марафон дивіться тут.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 14:00:00

Close