Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мапа подій до Дня Незалежності України: що заплановано для чернігівців

Мапа подій до Дня Незалежності України: що заплановано для чернігівців

На Всеукраїнському форумі “Україна 30” під час презентації заходів до Дня Незалежності України Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів про мистецькі заходи, визначні проєкти для України, а також презентував цифрову мапу подій.

Цифрова мапа подій – це національна єдина платформа, що висвітлюватиме події, присвячені 30-й річниці незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України. На цифровій мапі кожна область має свою унікальну квітку-символ.

“Для того, щоб структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, МКІП створило цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби – треба дійсно мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожну з них в одному місці”, –  прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

На цифровій мапі подій в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час та дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Для чернігівців, зокрема, заплановані такі заходи:

Мапа подій до Дня Незалежності України: що заплановано для чернігівців

Завдяки цифровій мапі користувач матиме змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідування.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова