Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Маніпулювали ціною: газівники на Чернігівщині мають повернути бюджетникам майже 200 тисяч

Маніпулювали ціною: газівники на Чернігівщині мають повернути бюджетникам майже 200 тисяч

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Ніжинської окружної прокуратури та стягнув з ТОВ «Чернігівгаз збут» майже 200 тисяч гривень, надміру сплачених бобровицькою лікарнею.

Про судове рішення кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, позов заявили в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби України, Бобровицької міської ради та її КНП «Бобровицька опорна лікарня».

«Підприємство «Чернігівгаз збут» виграло тендер на постачання газу медикам з Бобровиці упродовж опалювального сезону 2020-2021 років. Встановлено, що після того постачальник маніпулював ціною на газ і укладав з ними додаткові угоди. Суд визнав, що газівники порушили вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» і збільшили вартість «блакитного палива» на 46%. Через це з місцевого бюджету сплатили зайвих майже 200 тисяч гривень», – розповів Валерій Литовченко.

Він також додав: своїми діями постачальник газу звів нанівець ту економію коштів, на яку сподівалися організатори тендеру. Натомість бюджетникам доводилося платити не менше, а значно більше.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь