Україна і світ

Мангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ

Мангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ

Не замовляв вбивство, а замовляв побиття Катерини Гандзюк – так змінили формулювання підозри голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру працівники генпрокуратури.

Прокурори підозрюють Мангера у порушенні закону за статтею Кримінального кодексу 121 у частині 2, де мовиться про “замовлення побиття”. Про це написали журналісти проекту розслідувань “Слідство.Інфо”, а згодом інформацію “Громадському” підтвердив адвокат Владислава Мангера Олександр Шадрін.

У разі визнання Мангера винним йому загрожує позбавлення волі строком від 7 до 10 років. За попереднім звинуваченням (організація вбивства й умисне вбивство) вирок міг бути суворішим – позбавлення волі від 10 до 15 років або навіть довічне ув’язнення.

Мангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ

Коротко про вбивство Катерини Гандзюк та ймовірну причетність Владислава Мангера

31 липня 2018 року у Херсоні Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою.

4 листопада Катерина Гандзюк померлаМангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ через опіки 39% тіла.

Батько Катерини Віктор звинуватив у причетності до замовлення вбивства Владислава Мангера та інших посадовців Херсонської облради.

11 лютого очільнику Херсонської облради Мангеру оголосили підозруМангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ у замовленні вбивства Катерини Гандзюк.

15 лютого суд обрав йомуМангера більше не підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк: рішення ГПУ запобіжний захід: арешт на 17 днів із правом внесення застави.

Того ж дня заставу в сумі 2 мільйони 497 тисяч 300 гривень внесли, а 18 лютого Мангер уже вийшов на роботу.

З того часу загалом Владислав Мангер не з’являвся на 5 засідань суду щодо свого відсторонення.

12 квітня Мангер вкотре приступив до виконання обов’язків на посаді голови Херсонської обласної ради.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
24.04.2019

Close