Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Мама в 13, а згодом і в 15: історія Наталії Дядькової з Чернігівщини

У травні 15-річна Наталія Дядькова вдруге стала мамою. Тепер вона має дві доньки. Багато хто пам’ятає історію 13-річної Наталії з села Дроздівка на Куликівщині, котра 17 жовтня 2021 року народила доньку Поліну, пише Час Чернігівський.

Батько дитини тоді ще 17-річний Сергій Коцюба. На нього правоохоронці завели кримінальну справу за сексуальні дії, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди. Хлопцю загрожувало від десяти до п’ятнадцяти років тюрми. Враховуючи всі обставини, суд дав два роки умовно. Матір’ю-одиначкою дівчина не стала. Батько записав дитя на себе. Та одружитися пара не змогла. Бо молода мама ще не досягла шлюбного віку. Він в Україні — з 18 років. Реєстрація шлюбу до 18 — тільки через суд.

Кілька років тому Наталія, її мати Людмила з молодшими дітьми Танею, Любою, Колею та Сергій Коцюба переїхали з Дроздівки у Городище, на Меншину. Узяли хату на виплату. Матір ходила на підробітки по людях, обробляла город, тримала курей та козу. Жили на дитячі гроші. Отримували гуманітарну допомогу. Сергій влаштувався на роботу на Городнянщині, бо має працювати.

— І Наталія, і її мама з дітьми у квітні від нас виїхали на Городнянщину. Там хлопець працює на фермі і їм надали будиночок, — каже Тетяна Міщенко, староста Городища. — Чому від нас поїхали? Та тому, що їм за борги відрізали світло. Попереджали, попереджали, а тоді прийшли й відрізали. Наталія періодично їздила до Сергія.

Нині велика родина осіла у селі Розвинівка Тупичівської громади. Телефоном двічі бабуся, 33-річна Людмила Дядькова, повідомила, що новонароджену онучку назвали Ангелінкою.

Фото: ілюстративне

Джерело: “Вісник Ч”, авторка Валентина Остерська

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, наші журналісти з нагоди Дня батька поспілкувалися з В’ячеславом про батьківство та дізнались пару цінних порад у вихованні дітей.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-06-23 16:25:50