Україна і світ

Маляр розповіла, що вплине на нову хвилю мобілізації

Будівельні матеріали м.Ніжин

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі інформаційного телемарафону заявила, що всі потреби у мобілізації формуються згідно динаміки самої війни.

– За процедурою Верховний Головнокомандувач, тобто президент України, встановлює, скільки осіб мають мобілізувати ЗСУ. Але ця цифра з’являється не просто так. Це розраховані цифри Генерального штабу щодо потреби, необхідної для реалізації оборонного задуму, – пояснила Маляр.

Заступник міністра оборони додала, якщо станом на 24 лютого були одні завдання щодо оборони України, то зараз війна розвивається вже за іншим сценарієм.

— Звичайно, будуть інші завдання. Але ця інформація є предметом державної таємниці, щоб не був зрозумілим оборонний задум країни та кількість людей, які підлягатимуть мобілізації. Це також інформація з обмеженим доступом, – наголосила Маляр.

Вона зауважила, що зараз динаміка воєнних дій в Україні змінюється майже щодня, тож у цій ситуації щось прогнозувати непрофесійно.


До слова, в ефірі інформаційного телемарафону Маляр також розповіла про перебіг операції з порятунку оборонців Азовсталі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 02:23:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин