Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маляр розповіла, чи варто українцям готуватися до довгої війни

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила про те, що українцям необхідно бути готовими до того, що у війні з Росією не буде “швидкої перемоги”.

– Це не буде швидка перемога, перед нами велика ціль – наша державність. А великі цілі не досягаються ні за три дні, ні за тиждень. Крім того, у нас нерівні сили, очевидно, що армія ворога перевершує нас за кількістю та озброєнням. Але ми маємо свої переваги, – заявила Маляр в ефірі Фактів ICTV у п’ятницю, 22 квітня.

Вона уточнила, що одна з основних переваг України полягає в тому, що Збройні Сили – це інтелектуальна армія. Заступник голови Міноборони зазначила, що українські командувачі, а саме – їх тактика та стратегія, справді переважають над російськими підходами.

– Але ми потребуємо військової допомоги у сенсі озброєння, насамперед важкого. Тому великою мірою тривалість цієї війни залежатиме і від інтенсивності та якості цієї допомоги. Тобто зі свого боку ЗСУ роблять все можливе та неможливе, щоб це все було якнайшвидше, але є об’єктивні обставини, які не тільки від нас залежать, – розповіла вона.Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 22:51:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин