Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Майже півтора мільйони гривень збитків: результати нерестової заборони на Чернігівщині

З 1 квітня по 30 червня 2024 року на водоймах Чернігівщини тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Який збиток нанесли браконьєри за цей час — читайте далі.

Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.

Попри проведену широкомасштабну роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання Правил рибальства у період нересту, браконьєри продовжували вчиняти правопорушення на водоймах.

Так, протягом нерестової кампанії Чернігівським рибоохоронним патрулем було виявлено 228 порушень Правил рибальства, в тому числі 13 порушень з ознаками кримінальних злочинів. У порушників протягом нересту вилучено 436 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 232 одиниць заборонених знарядь лову, в тому числі 211 одидинь сіток, загальною довжиною 5170 метрів. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 1411202 грн. Накладено штрафів на суму 40080 грн.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, з 1 липня 2024 року на водоймах Чернігівщини стартує рибальський сезон. У цей день спливає термін дії нерестової заборони на вилов водних біоресурсів та на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-07-11 11:30:15