Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Майже 300 тисяч заборгованих аліментів було повернуто завдяки громадським роботам

Майже 300 тисяч заборгованих аліментів було повернуто завдяки громадським роботам

Примусовий захід у вигляді суспільно корисних робіт, який фахівці юстиції застосовують до злісних боржників по аліментах, неодноразово демонстрував свою дієвість.

«У ситуаціях, коли неплатники аліментів свідомо приховують статки,  майно та повністю ігнорують фінансові потреби дітей, одним із дієвих стимулів до погашення заборгованості є прилюдневисаджування квітів чи ремонт міськихпарканів. – розповідає Ірина СВИСТУН, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). – Разом з тим варто зазначити, що основна мета суспільно корисних робіт полягає в наданні чи не єдиної можливостідля розрахунку з малечою тим боржникам по аліментах, які насправді не маютьресурсів».

Очільниця додала, що з початку 2021 року завдяки складеним та направленим до суду державними виконавцями протоколам про притягнення неплатників аліментів до суспільно корисних робіт підростаючому поколінню було відшкодовано майже 765 тисяч гривень аліментного боргу. У тому числі на Полтавщині діти отримали майже 252 тисячі гривень аліментів, на Сумщині – понад222 тисячі гривень та близько 288 тисяч гривень дитячих коштів повернуто батьками Чернігівщини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

25.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова