Місто і регіон

«Майстер на годину»: на Ніжинському КП «Служба Єдиного Замовника» з’явилася нова послуга

Днями Ніжинське комунальне підприємство «Служба Єдиного Замовника» повідомило у ЗМІ про те, що за місцем знаходження підприємства запрацювала каса для прийняття комунальних платежів.

Тепер тут можна сплатити не тільки за послуги управління багатоквартирним будинком, а й за за відшкодування електроенергії для гуртожитків, послуги автотранспорту, за перевірку димовентиляційних каналів, а також за послугу «Майстер на годину».

Журналіста Nizhyn Post зацікавила остання послуга. На підприємстві про неї розповіли більш детально.

Отже, нещодавно в своєму інтерв’ю директор КП «СЕЗ» Владислав Корман поділився з нами досвідом колег з Вінниці, де побував з робочим візитом.

Виявляється, там теж існує таке явище, як халтура. І щоб з ним боротися, придумують різні способи. Зокрема, ввели послугу «Майстер на годину». Тобто будь-який мешканець будинку може замовити, приміром, сантехніка або електрика на годину, щоб виконати певну роботу, не закладену у тарифі. Це може бути заміна якоїсь запчастини, невеличкий ремонт предмету побуту. Тобто та робота, на виконання якої працівнику знадобиться приблизно година.

Як показує досвід, подібною послугою начайстіше користуються люди похилого віку, і роблять вони це з двох причин: по-перше, бояться впускати незнайомців в оселю; по-друге, комунальному підприємству завжди можна виставити претензію. Тобто є з кого спитати.

Коштуватиме така послуга 300 гривень, не враховуючи попереднього візиту, під час якого майстер визначатиме обсяг робіт.

Як зауважив Владислав Адольфович, послуга «Майстер на годину» та інші послуги, які надає КП «СЕЗ», спрямовані виключно на покращення роботи комунального підприємства.

Автор: журналіст Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-25 13:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин