Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мы не наступаем, а отвечаем: Зеленский о применении ВСУ Bayraktar в ООС

Збройні Сили України використовують наявне у них озброєння лише для захисту суверенітету й територіальної цілісності держави та лише у відповідь на порушення режиму тиші на Донбасі з боку супротивника.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування з пресою в Одесі у п’ятницю, 29 жовтня.

На запитання журналістів щодо реакції деяких країни на застосування українськими військовими безпілотника Bayraktar у районі проведення Операції об’єднаних сил, він зазначив, що Україна не наступає, а лише відповідає.

— Україна захищає свою територію і свій суверенітет згідно з обов’язком і присягою кожного, хто служить сьогодні, хто захищає українську державність. Ми не наступаємо, ми тільки відповідаємо.

До речі, ми відповідаємо згідно з домовленостями щодо режиму припинення вогню. Саме в цьому форматі й продовжуватиме діяти Україна, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що безпілотні літальні апарати Україна використовує лише для захисту.

26 жовтня українські військові вперше з моменту взяття на озброєння турецькі ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 застосували їх на Донбасі. Дрони Bayraktar TB2 задіяли для знищення ворожої артилерії.

Пізніше МЗС Німеччини висловило стурбованість застосування ЗСУ безпілотників на Донбасі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що Україна нічого не порушувала, а у Німеччині спершу мають бути стурбовані російською агресією, зокрема, тим, що окупаційні війська вбивають наших захисників та обстрілюють українські позиції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-29 18:06:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин