Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Людина» Владислава Атрошенка увійшла в чернігівський горілчаний бізнес

«Людина» Владислава Атрошенка увійшла в чернігівський горілчаний бізнес

До кола засновників ТОВ «Спіріт Етил», що придбало чернігівський лікеро-горілчаний завод «Кристал», долучилося ТОВ «Компанія з управління активами «Добробутфінанс», співвласником якого є юрист мера Чернігова Дмитро Федоров.

Про його входження у горілчаний бізнес повідомляє Gorod.cn.ua.

У жовтні 2021 року ТОВ «Спіріт Етил» визнали переможцем приватизаційного аукціону. Лотом був структурний підрозділ Чернігівського облдержоб’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Чернігівспиртгорілка» ЧЛГЗ «Кристал», який знаходиться по вул. Котляревського, 38. Компанія зі статутним капіталом у 1 тисячу гривень, заснована 2018 року в Києві, виклала за завод майже 40 мільйонів. Для багатьох ця подія стала несподіванкою.

Інтрига тривала недовго. 14 грудня до списку засновників ТОВ «Спіріт Етил» додалося ТОВ «Компанія з управління активами «Добробутфінанс». 22 грудня зміни підкорегували – зазначили, що остання фірма діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів Пайового венчурного недиверсифікованого закртитого інвестиційного фонду «Добробут енерго». Власниками та засновниками ТОВ "Компанія з управління активами «Добробутфінанс» є Сергій Матюшко та Дмитро Федоров.

Дмитро Федоров був радником Владислава Атрошенка з юридичних питань та адвокатом міського голови Чернігова у справі за позовом Олега Семінського в липні 2019 року. «Добробут-фінанс», за інформацією Youcontrol, є в числі засновників та акціонерів компаній «Кліар енерджі-Чернігів», «Кліар-енерджі Одеса» та «Кліар енерджі-Херсон». Чернігівський мер опинився серед співзасновників останньої, коли в 2019 році купив 30 відсотків її акцій за понад 21 мільйон гривень.

«Добробутфінанс» вкладає гроші у будівництво. ТОВ є у числі співзасновників чернігівської будівельної компанії «Еко-комфорт-груп», яка зводить багатоповерхові житлові комплекси.

Самого ж Дмитра Федорова вважають також кінцевим бенефіціаром ТОВ «ФК «Добробут-Капітал». Перелік співзасновників фірми вражає – Олександр Йовенко, Сергій Матюшко, Наталія Вовк, ТОВ «Добробутфінанс» та Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Грандвіс». Кінцевий бенефіціар останнього усім відомий – Владислав Атрошенко. 

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь