Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Людмила Давиденко одержала підтримку від представників Менщини

Менщина підтримує Людмилу Давиденко. Той внесок, який зробив її трагічно загиблий чоловік Валерій Давиденко у розвиток населених пунктів району, сьогодні високо оцінений менянами.

«Із Валерієм Миколайовичем ми були знайомі дуже давно. Це та людина, в якої ніколи не розходилися слова зі справами. І я дуже радий, що його справу продовжує його половинка. Це треба задуматися, що родина жила одним життям. Діти батька не бачили. Батько був завжди на округах. І сьогодні мати піднімає отой стяг, який невиправно… забрали життя в людини. Піднімає цей стяг і веде», – Валерій Кравцов, заступник директора Менського зоологічного парку.

Команда, яка була пліч-о-пліч із Валерієм Миколайовичем, підтримала Людмилу Давиденко, котра балотується в депутати Верховної Ради по 208-му виборчому округу.

«Команда, яка була у Валерія Миколайовича, вся залишилася. Вони готові мені передати ті напрацювання, які були розпочаті, але не завершені», – Людмила Давиденко, кандидат у народні депутати у 208-му  виборчому округу.

Проста, надійна, своя. Жінка, яка все життя була надійною опорою свого чоловіка, йде реалізовувати його програму, котру не вдалося здійснити через трагічні обставини.

«Хотілося б заручитися вашою підтримкою… за Людмилу Олексіївну. Бо вона хоч і маленька, але думаю, що вона за нас», – Володимир Булавка, представник Менської громади.

Під час вояжу Менщиною Людмила Давиденко поспілкувалася з людьми, розповіла свою програму дій як народного депутата та вислухала проблеми, в яких люди потребують допомоги.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова