Україна і світ

Людина-павук може покинути кіновсесвіт Marvel

Комікс-гігант і компанія Disney не змогли домовитися із Sony щодо частки у фінансуванні та розподілі прибутку від фільмів про персонажа

Джерело: 112.ua

Людина-павук може покинути кіновсесвіт Marvel

Президент Marvel Studios Кевін Файгі більше не буде як продюсер випускати фільми про супергероя Людину-павука, незважаючи на те, що остання робота у цій серії, екшен “Далеко від дому” встановив касовий рекорд. Як повідомляє видання Deadline, студія, яка належить корпорації Disney, не змогла досягти угоди з компанією Sony Pictures, яка володіє правами на персонажа.

У найближчій перспективі це означає, що Файгі швидше за все не буде продюсувати дві картини про Спайдермена, які зараз знаходяться в роботі. А в цілому загрожує виходом супергероя з числа персонажів розширеного кіновсесвіту Marvel.

Як повідомляють джерела, Disney запропонували ділити фінансування і прибуток від фільмів про Людину-павука навпіл, але Sony відкинула цю пропозицію, побажавши зберегти за собою право на левову частку прибутку від франшизи.

Зазначимо, що Файгі в якості продюсера кіновсесвіту Marvel виявився неймовірно успішним. Створений під його керівництвом бойовик “Месники. Фінал” став найкасовішим фільмом в історії, а “Людина-павук: Далеко від дому” обійшов бондіану в списку найбільш прибуткових проектів Sony.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua