Новини Чернігова

«Любительки мандрів»: за понад 30 кілометрів від дому розшукали двох неповнолітніх дівчат з Корюківщини

«Любительки мандрів»: за понад 30 кілометрів від дому розшукали двох неповнолітніх дівчат з Корюківщини

Двоє неповнолітніх дівчат, одна з Корюківки, а друга з Наумівки – пішли з дому і не повернулися, повідомляють Сусіди.City.

В обідню пору 29 березня у Корюківське відділення поліції звернулася 12-річна містянка. Вона повідомила, що її сестра Каріна 28 березня пішла гуляти і до цього часу не повернулася. На зв’язок Каріна не виходила. Родичі більше доби перебували в тривозі.

Невдовзі поліція встановила, що Каріна могла перебувати зі своєю подругою, 16-річною наумівчанкою Анжелікою. Зателефонували мамі Анжеліки, вона сказала, що дочка відпросилася у неї 27 березня поїхати у Корюківку до подруги. Але до цього часу не виходила на зв’язок.

У різних напрямках району виїхали пошукові групи. Правоохоронці встановили, що Анжеліка і Каріна перебувають майже на краю району, у селі, у веселій компанії

За півтори години їх доставили в Корюківку у відділення поліції. «Любительки мандрів» пояснили, що 28 березня зустріли своїх знайомих, які на таксі привезли їх у недалеке село. Пограли в карти. Але умови для ночівлі їм там не сподобалися.

Отже, з іншими знайомими повернулися в Корюківку, попили кави. Дівчата запропонували хлопцям виїхати на риболовлю. «Поїхали у невідоме село та переночували у теплі …» – написали затримані у поліції.

В присутності родичів і батьків у Корюківському відділенні юні дівчата визнавали свою провину, списали кілька аркушів про «свої таємні мандри». Офіцер поліції Ярослава Порва склала матеріали на родичів і батьків, оскільки у неповнолітніх неповні родини.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.03.2020

Close