Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Листівка з міста легенд: привітання до свят із Чернігова розлетиться Україною

Привіт із міста легенд до Новорічних свят. Мешканці інших українських міст зможуть отримати вітальну листівку з Чернігова.

«Таке листування вкотре акцентуватиме на тому, що Чернігів – це місто затишне, місто, яке вміє вражати своєю атмосферою. А листівка, написана власноруч, у 100 разів тепліша. І цю листівку не захочеться викинути в смітник, а захочеться залишити на пам’ять, нехай вона у блокноті якийсь час лежатиме», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Уже два роки команда туристичного центру популяризує листування. Вже було створено листівку, потім марку та брендований штемпель.

«Ми чітко розуміємо, що треба повертати оцю любов. Ми її популяризували, писали листи до Дідуся з нашої резиденції до діточок маленьких, а цього року вирішили написати листи вже містам іншим. Ми орієнтувалися на те, що закликаємо заповнювати електронну форму безпосередньо наших туристів, гостей нашого міста або наших друзів з інших міст задля того, щоб «місто легенд» ширилося всією Україною, ми працюємо над маркетинговою стратегією і це також як крок до пізнаваності», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Аби залишити заявку, треба заповнити гугл-форму. Тут зазначити свої контактні дані, адресу, індекс і місто, куди треба відправити саму листівку. Кожну листівку від руки підписуватимуть безпосередньо співробітники туристично-інформаційного центру.

«Коли ми вже будемо мати всю базу, то сядемо і вручну підпишемо абсолютно всім ці листівки, запакуємо в конверти, наклеїмо брендовану марку, поставимо штемпель і надішлемо», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Заявки прийматимуть до 15 грудня. За перший день їх назбиралося вже майже 50. Приблизно 15 – від самих чернігівців.

«Минулого року ми пропонували чернігівцям приходити до нас, заповнювати листівку, відправляти її Україною. Тут були в нас марки та штемпель. А цього року вони хочуть отримати листівку для себе. Може, ми й такий подарунок зробимо, але то вже ближче до Миколая», – Катерина Литвин, начальник відділу туризму та промоції міста управління культури ЧМР.

Сама листівка за дизайном відрізнятиметься від торішньої. Буде змінено фон і тематику. Катерина Литвин каже, що кожного року місто легенд має свою тематику. Цього разу буде казка або карамельки. Самі ж листівки надрукують, коли знатимуть точну кількість заявок.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

16.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин