Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ляшко розповів, на кого поширюватимуться нові обмеження пасажирських перевезень

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не стосуватимуться неповнолітніх пасажирів.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він пояснив це тим, що для них наразі не передбачена можливість оформлення Covid-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусу.

– Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на Covid-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема в транспорті, – розповів міністр.

Тому нові правила перевезень поширюються лише на громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться про водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту.

11 жовтня стало відомо, що в Україні затвердили нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Вони почнуть діяти з 21 жовтня.

Нові правила встановили для міжрегіональних перевезень в областях, де діє жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки.

Вони передбачають, що у водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів повинні бути сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест на Covid-19. Ці ж правила стосуються залізничного сполучення.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-12 14:43:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин