Україна і світ

Львів’янин Тарас Козак став новим власником телеканалу Zik і створює медіахолдинг “НОВИНИ”

Відтепер у медіа активі Тараса Козака три канали: “112 Україна”, NewsOne і Zik

Львів'янин Тарас Козак став новим власником телеканалу Zik і створює медіахолдинг "НОВИНИ"

Джерело: 112.ua

14 червня 2019 року український політик Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній “Міст ТБ” і “ТРК “Нові комунікації”. Таким чином, в медіа активі Козака тепер 3 канали: “112 Україна”, NewsOne і Zik.

Власник медіахолдингу “НОВИНИ” ТАРАС КОЗАК: “Український телеглядач глибоко політизований, вимогливий глядач. Глядач, до якого необхідно ставитися з великою повагою. Для мене придбання телеканалу Zik – це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів по своїй мобільності, інтересу аудиторії, зображенні. Одержавши Zik, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів – робить їх менш витратними, і в той же момент створює їх більшу капіталізацію, як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг “НОВИНИ”. Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіа продюсерів країни – Олексія Семенова”.

Генеральний продюсер медіахолдингу “НОВИНИ” ОЛЕКСІЙ СЕМЕНОВ: “Для мене ділова пропозиція Тараса Романовича – велика честь. 5 років тому я з командою будував “112 Україна”, потім – проводив re-branding каналу Newsone. Більшість із співробітників цих каналів для мене – близькі і рідні люди. І я, знаєте, дуже радий повернутися до них. Сподіваюся, і для них це не буде розчаруванням. Зараз я працюю над концепцією перезапуску каналу Zik, і буду дуже щасливий від майбутньої співпраці. Адже багато ведучих і співробітників Zik – мої колеги по попереднім каналам. І ми з ними на одній емоційній хвилі. “Об’єднання заради України” – ось основний меседж концепції каналу. І ми постараємося наповнити його цими прекрасними почуттями – любов’ю і турботою про всіх людей великої країни”.

Львів'янин Тарас Козак став новим власником телеканалу Zik і створює медіахолдинг "НОВИНИ"

Телеканал “112 Україна” – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Джерело: www.112.ua