Україна і світ

Львів першим в Україні створить належну інфраструктуру для вигулу тварин

Львів першим в Україні створить належну інфраструктуру для вигулу тварин

У Львові створили стратегію облаштування вигульних майданчиків та зобов’язання власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями. Її планують реалізувати вже у найближчі 5 років.

Інформацію щодо дорожньої карти заслухали у четвер, 8 листопада, на сесії Львівської міської ради обговорили, повідомила ЛМР.

Що передбачає стратегія?

Спеціальна програма розрахована на 5 років – з 2018-го до 2023 -го. Вона передбачає створення інфраструктури для належного вигулу собак. Вартість реалізації – 23 мільйони гривень, розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Стратегія передбачає таке:

  • ознакування і облаштування майданчиків;
  • визначення правил утримання та прибирання за тваринами;
  • визначення суми штрафів за порушення правил утримання домашніх улюбленців.

Зокрема, якщо власники тварин не приберуть за своїми вихованцями чи порушать інші зобов’язання, вони будуть змушені сплати штраф у розмірі від 340 до 1380 гривень.

“Цю пропозицію можна розглядати і наступного року і передбачати в бюджеті кошти — поступово втілювати її в життя”, – прокоментувала Ірина Маруняк.

Що вже зроблено в рамках стратегії?

У Сихівському районі було встановлено 40 станцій для вигулу собак, які передали на обслуговування ЛКП “Лев”. Крім того, є ще таких 2 станції у Галицькому районі. Щодо майданчиків для вигулу улюбленців, то їх вже є 3 — в парку Франка, на вул. Стрийській, 75, та на вул. Миколайчука. ЛМР вказує, що ці зміни були зроблені за гроші гранту.

Львів першим в Україні створить належну інфраструктуру для вигулу тварин
Візуалізація малого майданчика для вигулу собак на вул. Стрийська, 75, загальною площею 600 метрів квадратних /Фото zaxid.net

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: