Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Лукашенко призначив “винних” у протестах, серед них – Україна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, аналізуючи останні події у країні, назвав кілька держав, які нібито протягом останніх 10 років готувалися до цього. Серед них опинилася і Україна.

На зустрічі з політичним активом він заявив, що поетапний розбір подій виявляє справжні задуми і тактику зовнішніх навіть не опонентів Білорусі, а агресорів“.

Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів – це насамперед США, конкретніше – їхня мережа фондів з підтримки так званої демократії. У Європі активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна, – сказав Лукашенко.

На його думку, нібито кожна з цих країн відпрацьовувала свою роль.

– Україна, незважаючи на нашу незмінну її підтримку у питаннях, наприклад, територіальної цілісності, всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій, – наголосив білоруський лідер.

Протести в Білорусі

Масові акції в Білорусі не припиняються з 9 серпня – дня президентських виборів, оскільки люди вважають результати сфальсифікованими і вимагають чесного перерахунку голосів.

За результатами ЦВК, Олександр Лукашенко набрав 80,1%, а опозиційний кандидат Світлана Тихановська – 10,12%.

Тихановська 16 вересня пообіцяла Лукашенку гарантії особистої безпеки, якщо він піде з посади мирно і за власним бажанням.

Джерело: БЕЛТА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-16 18:21:00