Україна і світ

Луценко пояснив, чому подав у відставку

Луценко пояснив, чому подав у відставку

Юрій Луценко переконує, що написав заяву про відставку з посади генпрокурора, оскільки після смерті активістки Катерини Гандзюк у парламенті була не проста ситуація.

Таку заяву очільник ГПУ зробив у ефірі телеканалу «Прямий».

«Чому я подав у відставку? Не тому, що вважаю себе в чомусь винним, хоча, звичайно, я – не безгрішний. Просто я бачив, що у парламенті йшлося не про розслідування. Крикунам було байдуже, чи когось затримали, чи є якісь версії, чи когось допитують. А їх цікавила влада! Це не громадські активісти, а це депутати. Це лідери партій, які маскуються під громадських активістів для досягнення влади», – зауважив він.

За словами генпрокурора, загалом ця ситуація не є проблемою, проте, каже він, зараз в Україні спостерігається специфічна ситуація.

«Я особисто вважаю, що ми програли інформаційну війну Москві. Чому? Бо я бачу результат. Бо на кухнях, на вулицях, в громадському транспорті – у війні все частіше є винним не Путін, а Порошенко. І це нав’язується суспільству. І з цими гаслами політики йдуть на вибори, бо сьогодні винен не Янукович, який пограбував Україну та розв’язав війну, а Луценко, який повернув у казну 1,5 мільярда доларів, вкрадених у народу. Бо сьогодні є винними не п’ять конкретних вбивць Каті Гандзюк, а правоохоронна система, яка старається захистити тисячі людей. Так сталося, що ми програємо цю війну через те, що “п’ята колона” хоче владу», – додав посадорвець.

Джерело Телеканал новини «24»
10.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: