Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Ломаченко втратив три пояси: результати та огляд бою з Лопесом

 

У Лас-Вегасі (США) закінчився бій українського боксера Василя Ломаченка та американця Теофімо Лопеса.

Перемогу в поєдинку здобув Тео Лопес.

На початку бою Василь Ломаченко уважно вивчав свого суперника, даючи йому можливість наносити удари. Однак спроби Тео Лопеса пробити захист українського бійця були невдалими.

У другому раунді ситуація особливим чином не змінилася. Лопес продовжував підбирати ключі до Ломаченко, проте його удари відбивалися від блоків. Хоча американець намагався утримувати центр рингу. Якщо у Тео ударів було значно більше, то у Василя вони були точнішими.

У третьому раунді українець продовжував приймати удари і не вдавався до активних атак. Хоч ініціатива і була в руках Тео, але це його не врятувало від ефектної двійки. Однак у цьому раунді Ломаченко також зосередився на захисті, а не на ударах. Спроби Тео перейти до атак нівелювала швидкість Василя. 

Четвертий і п’ятий раунди теж не відзначилися цікавими моментами. Активність була за Тео, хоча більшість ударів пролітали повз, а щільний захист залишалася за Василем.

На середині бою сколихнувся Twitter, в якому обурювалися вболівальники. Їм бій видався нудним і не схожим на поєдинок за абсолютне чемпіонство.

Екватор знову пройшов без точних ударів від українця.

Чи через габарити Тео, чи з іншої причини, але Ломаченко було складно у сьомому раунді підібратися до опонента.

Попри те, що у восьмому раунді Лопес почав засипати ударами Ломаченко, українець відповів точною атакою у голову та корпус.

Однак у дев’ятому раунді українець зміг пробити комбінацію голова-корпус-голова.

У 10 раунді боксери перейшли до активних атак і змогли завдати один одному точні удари. У фіналі Тео Лопес відзначився забороненим ударом нижче пояса.

У 11 раунді Ломаченко нарешті продемонстрував свою фірмову швидкість, завдаючи більше ударів. Лопес більшу частину часу провів у захисті та тільки наприкінці почав переходити до ударів.

У фінальному раунді на рингу були чутні поради батька і тренера українського бійця Анатолія Ломаченка, який кричав Василю засипати ударами опонента. Однак Ломаченку так і не вдалося організувати серйозну атаку проти Лопеса.

Оцінки суддів за підсумками бою: 116:112, 119:109, 117:111 на користь Теофімо Лопеса.

Бій Ломаченка – Лопес

18 жовтня проходив поєдинок Василя Ломаченко (чемпіонські титули: WBC, WBA Super, WBO) і Теофімо Лопеса (чемпіонський титул: IBF) за титул абсолютного чемпіона з боксу у легкій вазі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-18 07:48:01