Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Локдаун в Україні не продовжать після 24 січня, – Шмигаль

Локдаун в Україні не продовжать після 24 січня, - Шмигаль

Уряд не планує продовжувати в Україні локдаун після 24 січня. Вже з наступного дня країна повернеться до умов адаптивного карантину, який триватиме до кінця лютого, повідомляє 24 канал.

З 25 січня Україна перейде до адаптивного карантину.

Жорсткий карантин в Україні вводили, аби зменшити зростання захворюваності після новорічних свят. Про це Шмигаль повідомив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

«Цей карантин завершиться 24 числа, з 25-го ми перейдемо, ймовірно, до помаранчевої зони, яка діяла до введення цих правил. Насправді ми дуже уважно спостерігаємо за ситуацією, почалося невелике збільшення, ми очікуємо більш значного зростання», – зазначив Шмигаль.
 

Локдаун в Україні не продовжать після 24 січня, - Шмигаль

За словами глави уряду, медична система на сьогодні готова. У лікарнях 53 тисячі ліжок забезпечені киснем. Загальна кількість ліжок для коронавірусних хворих сягає 63 тисяч. Наразі зайнята лише 21 тисяча.

Раніше про продовження локдауну говорив глава МОЗ Максим Степанов.

Зазначимо, що 12 січня про те, що в Україні можуть продовжити жорсткий карантин, говорив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Проте вже 13 січня Степанов передумав і зазначив, що потреби у подальшому локдауні немає. З ним погодився і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Фото ілюстративне.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.01.2021