“Ліверпуль” в Лондоні обіграв “Челсі”

“Червоні” знову показали клас в атаці

Джерело: 112.ua

В Лондоні на “Стемфорд Брідж” “Челсі” приймав “Ліверпуль” в матчі чемпіонату Англії.

У першому таймі у ворота голкіпера господарів Кепи Ариссабалаги влетіло два голи. Першим відзначився Олександр-Арнольд, який після розіграшу штрафного забив м’яч з півкола. А потім точним ударом після подачі зі стандарту відзначився Фірміно. У другому таймі “Челсі” один гол відіграв після того, як Канте після проходу через центр пробив Адріана.

Новини за темою: “Челсі” – “Ліверпуль”: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

22 вересня, 18:30
Лондон, “Стемфорд Брідж”
Чемпіонат Англії, 6 тур
“Челсі” – “Ліверпуль” 1:2
Гол: Канте, 71 – Олександр-Арнольд, 15, Фірміно, 30
“Челсі”:
Кєпа, Емерсон (Алонсо, 15), Томори, Крістенсен (Зума, 42), Аспілікуета, Ковачич, Жоржиньо, Канте, Маунт, Ебрахам (Батщуаи, 77), Вілліан.
“Ліверпуль”:
Адріан, Робертсон, ван Дайк, Матіп, Олександр-Арнольд, Хендерсон (Лаллана, 83), Фабіньо, Вейналдум, Мане, Фірміно, Салах (Гомес, 90)

Стенограма матчу:

Фінальний свисток – Лівер знову сильніше

90+4 хв. Алонсо зірвав випав суперника – жовта картка.

90 хв. Гомес змінює Салаха.

88 хв Дали Батшуаи пробити головою після навісу Аспиликуеты, але м’яч пролетів поруч з воротами.

84 хв. Лаллана поміняв Хендерсона.

81 хв. Адріан потягнув удар Алонсо головою з гострого кута. Та ще й офсайд у іспанця був.

78 хв. Фабіньо не дав Батшуаи розгорнути контратаку – жовта картка.

77 хв. Батшуаи вийшов замість Эбрахама.

71 хв. ГОООЛ! КАНТЕ!!!! Н’голо отримав м’яч недалеко від штрафного, розвернувся і вбив м’яч під праву штангу!

65 хв. Вейналдум пробив з-за штрафного після пасу Мане, але по воротах не влучив.

59 хв. Аспілікуета небезпечно прострілив справа, Ебрахам зміг дотягнутися до м’яча, але той від захисника полетів повз ворота.

56 хв. Олександр-Арнольд занадто довго викидав аут – жовта картка.

47 хв. Олександр-Арнольд навісив з правого флангу на дальню штангу, звідки Фірміні бив, але Кєпа зміг дістати і відбити.

Перерву

42 хв. Не щастить Челсі… Крістенсен отримав пошкодження і замість нього виходить Зума.

38 хв. Салах непогано пройшов по правому флангу, змістився в центр і пробив, але м’яч від спини Крістенсена полетів на трибуни.

30 хв. ГОЛ!!! ФІРМІНО!!! Робертсон подав у штрафний майданчик зліва і Боббі головою вбив м’яч у ворота! Ось так відповідь!

27 хв. Вілліан прострілив з штрафного суперника, Эбрахама пробив у Адріана, а Аспілікуета добив м’яч у ворота. Але суддя після перегляду відео гол відмінив – у Маунта в самому початку атаки був офсайд.

21 хв. Високо пресингує Ліверпуль. Синім доводиться грати вкрай швидко, щоб виходити з під пресингу. Працює через раз.

16 хв. Алонсо поміняли травмованого Емерсона.

15 хв. ГОЛ!!!!  ОЛЕКСАНДР-АРНОЛЬД!!! Мане заробив штрафний біля півкола, червоні розігрували і Олександр-Арнольд смачним ударом вбив м’яч в сітку воріт!

10 хв. Маунт непогано пройшов по лівому флангу і прострілив, Ебрахам зумів продовжити рух м’яча, але більше ніхто не зміг замкнути.

5 хв. Челсі намагається діяти дуже швидко. Іноді виходить ефектно.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні дивимося англійський футбол!

“Ліверпуль” впевнено веде в турнірній таблиці, вигравши п’ять матчів з п’яти. У “Челсі” результат гірше – 8 очок і лише дев’яте місце. Але у разі успіху сьогодні, “аристократи” піднімуться на третю позицію. А для клубу, який зробив сильний акцент на своїх вихованців, це серйозний результат. Але в грі проти такого суперника, як “Ліверпуль” таланту “Челсі” може і не вистачити. Особливо, коли не зможе зіграти молодий талант Мейсон Маунт.

Посеред тижня “Наполі” обіграв команду Юргена Клоппа. Хоча ті і могли забивати, але несподівано підвела “червоних” їх реалізація. У Прем’єр-лізі таких проблем ще не було у “Ліверпуля”.

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп:

“Зараз у нас все йде добре, ми повинні підтримувати цей стан. В плані якості виступів хочемо домогтися більшого. У нас 4 центральних захисника. Нам усім потрібна удача, щоб домагатися успіху, але ситуації  зразок тієї, що у “Ман Сіті” і Лапорта, не дуже приємні. У нас є 4 центральних захисника топ-рівня. Сподіваюся, цього вистачить на сезон. Це тому що команди дуже хороші. Це не дуже хороша новина, але ми спробуємо це змінити. Ми їдемо до “Челсі” за результатом. Ніде не сказано, що нам не виграти у “Челсі”.

Особисті зустрічі:

180 матчів зіграли між собою “Челсі” і “Ліверпуль”. 63 перемоги на рахунку “”Челсі”, 75 разів перемагав “Ліверпуль”. Востаннє команди грали влітку в матчі за Суперкубок УЄФА, коли “Челсі” грав дуже симпатично, але програв по пенальті.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи