“Ліверпуль” по пенальті обіграв “Челсі” та виграв Суперкубок УЄФА

Команди видали яскравий матч

Джерело: 112.ua

"Ліверпуль" по пенальті обіграв "Челсі" та виграв Суперкубок УЄФА

В Стамбулі в матчі за Суперкубок УЄФА зійшлися переможець Ліги чемпіонів “Ліверпуль” і тріумфатор Ліги Європи “Челсі”.

Англійське протистояння в першому єврофіналі сезону вийшло яскравим на моменти. Команди почали гру у швидкому темпі, почали виникати моменти біля обох воріт. І першими змогли забити “аристократи” – Пулишич віддав на Смальці до штрафного майданчика суперника і той реалізував вихід один на один. “Ліверпуль” зміг відіграти на початку другого тайму, коли Мане добив м’яч у ворота після удару Салаха. З рівним рахунком команди завершили основний час. А в першому овертаймі ще обмінялися голами – “Лівер” вийшов вперед після другого гола Мане, а “Челсі” відіграли після пенальті у виконанні Жоржиньо. У підсумку, переможець матчу вирішувалася в серії пенальті, де нерви виявилися сильнішими у “червоних”. А у “Челсі” п’ятий удар з “точки” не реалізував Абрахам.

Новини за темою: “Ліверпуль” – “Челсі”: Онлайн-трансляція матчу за Суперкубок УЄФА

14 серпня, 22:00

Стамбул, “Водафон Арена”

Суперкубок УЄФА

“Ліверпуль” – “Челсі” 2:2 (по пенальті 5:4)

Голи: Мане, 48, 95 – Жиру, 36, Жоржиньо, 101

“Ліверпуль”: Адріан, Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Мілнер (Вейналдум, 63), Фабинью, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен (Фірміні, 46), Салах, Мане (Ориг, 103)

“Челсі”: Кєпа, Асипилкуэта, Зума, Крістенсен (Томори, 84), Емерсон, Жоржинью, Канте, Ковачич, Пулишич (Маунт, 74), Жиру (Абрахам, 74), Педро.

Стенограма матчу:

Все! Ліверпуль бере Суперкубок!

5:4 – Абрахам! Не забиває форвард! Адріан ногами відбиває удар!

5:4 – Салах впевнений і м’яч влітає у ворота!

4:4 – Емерсон пробив по центру.

4:3 – Кєпа майже дістав удар Олександр-Арнольда! Майже…

3:3 – Маунт впевнено пробив вверхом!

3:2 – Ориг пробив, Кєпа майже дістав, але м’яч залетів у ворота!

2:2 – Барклі потужним ударом зрівнює рахунок!

2:1 – Фабіньо б’є у правий кут. Кєпа навіть не сіпнувся.

1:1 – Жоржиньо вдруге пробиває Адріана!

1:0 – Фірміні розвів Кепу і м’яч по кутах!

Кінець і овертаймів. Чекаємо на серію пенальті.

113 хв. Маунт пробив з лінії штрафного після пасу Абрахама, але Адріан врятував Лівер!

111 хв. Зменшили темп команди. Схоже, готові вирішувати переможця в серії пенальті.

Перерву

105 хв. Педро справа прострілив на Абрахама, але той покотив м’яч мимо воріт!

103 хв. Замість Мане вийшов Ориг.

101 хв. ГОЛ! Жоржиньо!!! Спокійний удар в правий кут!

99 хв. Абрахам встигає випередити Адріана і той його збиває – пенальті!

95 хв. ГОЛ!!! МАНІ!!! Садио класно обігрався з Фірміні зліва і в дотик пробив під поперечину!

Кінець основного часу. Нас чекають ще півгодини футболу.

84 хв. Томори вийшов замість Крістенсена.

82 хв. Маунт вивалився на ворота зліва і пробив Адріана, але рефері скасовує гол через офсайд.

79 хв. Аспілікуета грубо зіграв проти Мане – жовта картка.

75 хв. Салах пробив після розіграшу кутового, Ван Дейк добивав, але Кєпа перевів м’яч у поперечину!

74 хв. Абрахам і Маунт виходять замість Жиру і Пулишича.

63 хв. Вейналдум замінив Мілнера.

58 хв. Після забитого гола Лівер трохи ще поатаковал, але Челсі вдалося відсунути гру. Потрібно синім трохи потримати м’яч, щоб заспокоїтися.

47 хв. ГОЛ!!! МАНІ!!! Фабіньо знайшов у штрафному Фиримно, той не зміг пробити Кепу, але Мане добив м’яч у ворота!

46 хв. Замість Окслейд-Чемберлена виходить Фірміні.

Перерву. Шикарний перший тайм

40 хв. Пулишич забиває після зміщення ліворуч, але після перегляду VAR суддя скасував взяття воріт.

36 хв. ГОЛ!!! ЖІРУ!!!! Пулишич класно знайшов у штрафному Жиру і той низом пробив Адріана!

32 хв. Педро геніально вивів Ковачича один на один з Адріаном, але воротар випередив півзахисника!

30 хв. Ще один удар головою після подачі кутового. В цей раз Мане пробив у руки Кепы.

28 хв. Ван Дейк пробив головою після подачі кутового, але м’яч перелетів ворота.

22 хв. Поперечина! Педро увірвався у штрафний майданчик зліва і пробив з гострого кута – Адріан перевів м’яч у стійку воріт!

20 хв. Ковачич шикарно вивів Педро один на один з Адираном, але Робертсон зумів наздогнати і відібрати м’яч у іспанця!

16 хв. Салах вивалився на Кепу по правому краю штрафного і пробив, але голкіпер впорався з ударом.

14 хв. Челсі доводиться дуже багато оборонятися. Лівер грає потужно і швидко.

9 хв. Педро змістився з правого флангу і пробив з-за штрафної, але м’яч пройшов мимо воріт.

5 хв. Мане спробував пробити через себе після подачі з флангу, але влучив у захисника. Після подачі кутового червоні м’яч розіграли і Матіп пробив головою в руки Кепы.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн матчу за Суперкубок УЄФА

Футбольний сезон розганяється, і сьогодні настала черга першого великого матчу в рамках турнірів УЄФА: переможець Ліги чемпіонів “Ліверпуль” зійдеться з тріумфатором Ліги Європи з Лондона. До сьогоднішнього матчу команди вже встигли зіграти кілька поєдинків.

“Ліверпуль” почав з поразки в серії пенальті “Манчестер Сіті” в Суперкубку Англії, після чого виграв в стартовому турі Прем’єр-ліги. “Челсі” почав з розгромної поразки в Манчестері від “Юнайтед”, хоча по грі не заслуговував чотири “сухих” голів. В стані “синіх” зараз серйозні зміни. Після приходу Лемпарда команда перебудовується, до складу входить багато нових молодих гравців, що не може не позначатися на результаті. І сьогоднішній вечір для них буде серйозним випробуванням.

Вперше в історії фіналів єврокубків матч обслуговуватиме жінка-суддя. Керувати грою обох команд на полі буде француженка Стефані Фраппар. У жіночому футболі вона працювала на чемпіонаті світу – 2015, Олімпійських іграх – 2016, чемпіонаті Європи – 2017, а також на минулому мундіалі у Франції, де їй довірили судити фінал між США і Нідерландами.

Головний тренер “Челсі” Френк Лемпард:

“Треба бути максимально готовими. Наш клуб хоче цей трофей. Я його ще не завойовував, так що треба постаратися це зробити, віддати всі сили заради перемоги. Зустріч з настільки потужним клубом, як “Ліверпуль”, обіцяє стати тим самим фіналом, де напруга вихлюпується через край”.

Прогноз 112.ua: 3:1