Україна і світ

Літописці кремлівського безумства: скільки журналістів загинуло від агресії РФ в Україні

Будівельні матеріали м.Ніжин

З початку повномасштабної війни в Україні, яку розпочала РФ, загинули 32 журналісти, ще 16 – були поранені.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора. Внаслідок збройної агресії Росії постраждали представники українських, американських, британських, чеських, данських ірландських, литовських, швейцарських, французьких ЗМІ та журналісти з ОАЕ.

Водночас найбільше постраждали ті, хто перебували у Київській області та Києві, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

– Журналісти завжди перші там, де найтяжче – літописці історії кремлівського безумства самі стали жертвами агресії та звірств РФ. Спасибі, що ви розповідаєте світові про війну. Ваш об’єктивний погляд – антидот проти отруйної російської пропаганди. Увага ЗМІ – запорука життєвонеобхідної міжнародної підтримки для України, – зазначила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

За даними Офісу генпрокурора, російські окупанти обстріляли дев’ять телевеж та телерадіокомпаній.

Офіс Генерального прокурора та органи прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях щодо злочинів РФ відносно 147 представників ЗМІ. З них 28 – іноземні громадяни.

Спеціально до Дня журналіста, який відзначають 6 червня, Факти ICTV підготували матеріал про те, як війна змінила життя журналістів. 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-06 20:31:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин