Новини Чернігова

Літературно-мистецький фестиваль «Нетлінне слово» пройшов у Новгород-Сіверському

Літературно-мистецький фестиваль «Нетлінне слово» пройшов у Новгород-Сіверському

25 травня у Новгороді-Сіверському вже дев’ятий рік поспіль відбулось літературно-мистецьке свято “Нетлінне “Слово…”. На свято до Новгорода-Сіверського завітало багато поважних гостей.

Розпочалося свято на території Спасо-Преображенського монастиря. Гості та учасники заходу відвідали з екскурсією музей-заповідник “Слово о полку Ігоревім”, ознайомилися з виставкою робіт майстрів народного аматорського клубу “Княжа скарбниця” та слухали виступи артистів обласного філармонійного центру.

Про це повідомили у відділі інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та правового забезпечення районної державної адміністрації.

У районному Будинку культури відбулись науково-популярні читання “Нетлінне Слово”. Цей захід зібрав дослідників та поціновувачів древнього твору та наукову спільноту з Чернігова, Ніжина, Глухова, Батурина та Путивля.Літературно-мистецький фестиваль «Нетлінне слово» пройшов у Новгород-Сіверському Літературно-мистецький фестиваль «Нетлінне слово» пройшов у Новгород-Сіверському

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

26.05.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова