Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Літак падав, а я молилася: Дженніфер Лоуренс згадала, як мало не загинула

Американська акторка Дженніфер Лоуренс розповіла, як мало не загинула на борту приватного літака.

Влітку 2017 року Лоуренс летіла зі своїми братами приватним літаком із рідного міста Луїсвілла до Нью-Йорка. У повітрі пролунав шум – відмовив один із двигунів повітряного судна.

Дженніфер згадала, що чула брязкіт кабіни, коли літак падав.

– Ми всі збиралися померти. Я почала залишати уявні голосові повідомлення своїй сім’ї, щось на кшталт: У мене було прекрасне життя, мені дуже шкода, – сказала акторка.

Побачивши злітно-посадкову смугу, заповнену пожежними автівками та автомобілями швидкої допомоги, Лоуренс почала молитися.

– Я подумала: Боже мій, може ми переживемо це? Я стану жертвою опіку, це буде боляче, але, можливо ми житимемо? – згадує Лоуренс.

Внаслідок літак сильно вдарився об злітно-посадкову смугу, відскочив у повітрі та врізався в землю. Рятувальники зламали його двері. Пасажири та команда плакали та обіймалися, оскільки залишилися неушкодженими.

Відразу після цього випадку Лоуренс, яка була під заспокійливими та ромом, мала пересісти в інший літак. Акторка зізнається, що цей інцидент, після якого вона могла не вижити, зробив її слабшою.

– Це зробило мене набагато слабшою. Літати – це жахливо, і мені доводиться робити це весь час, – сумно сказала Дженніфер.

Нагадаємо, у вересні стало відомо, що Дженніфер Лоуренс вагітна первістком. Акторка чекає дитину від художника-галериста Кука Мероні. Пара одружилася у жовтні 2019 року.

Дженніфер Лоуренс стала відомою завдяки участі у таких фільмах, як Голодні ігри, Люди Ікс, Мій хлопець — псих, Зимова кістка, Пасажири.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-23 15:58:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин