Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Лист про замінування рейсу Ryanair прийшов пізніше, ніж повідомили з Мінська – ЗМІ

У мережі з’явилося фото електронного листа про замінування літака Ryanair, який примусово посадили в Мінську під супроводом білоруського винищувача.

Екіпажу літака повідомили про мінування літака з посиланням на електронний лист, який нібито отримала служба безпеки мінського аеропорту.

Однак цей лист прийшов через 27 хвилини після того, як літак вперше увійшов у повітряний простір Білорусі – тобто через 24 хвилини після того, як представники аеропорту Мінська повідомили про це екіпажу на борту.

Відправник листа зазначає, що він представник ХАМАС, однак сама організація заперечує будь-яку свою причетність до цього інциденту.

У листі зазначено вимогу, за яким літак нібито перевозив бомбу – припинення вогню між Ізраїлем та Палестиною. Однак на той момент сторони вже домовилися припинити вогонь.

Затримання Протасевича

На борту цього літака був засновник Telegram-каналу Nexta та його дівчина Софія Сепега. Білоруські силовики затримали Романа Протасевича, наразі він перебуває під вартою.

Його дівчину Софію Сапегу заарештували на два місяці за підозрою в нібито скоєнні кількох злочинів. Детальніше про затримання Протасевича та Сапеги – читайте у матеріалах на сайті Факти ICTV.

Джерело: The Daily Beast

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-27 10:23:24