Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Лінуєтесь подрібнювати гілки? Замовляйте подрібнювач! ВІДЕО

Подрібнення гілок  – користь в кожній трісці!

Дуже часто перед жителями приватного сектору, садівниками, прибиральниками прибудинкових територій та комунальними службами постає питання утилізації побутового сміття у вигляді чагарників, гілок і стовбурів дерев. Якщо великі залишки дерева ще можна розпиляти й використовувати як паливну деревину в печах або дров’яних котлах, то менші – просто викидаються.

Поява на ринку України подрібнювачів гілок дозволила вирішувати ці питання. Утилізація деревних відходів – це дуже важливий процес. У наш час вже багато комунальних підприємств різних міст та містечок розпочали подібну ефективну утилізацію за допомогою спеціального обладнання. Таким обладнанням є подрібнювач деревини, інша назва – подрібнювач гілок. Це обладнання, призначене для подрібнення відходів деревини в тріску.

У Ніжині в арсеналі комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» є сучасна навісна рубальна машина RM-51, що дозволяє переробляти будь-яку деревину з діаметром стовбура до 160 мм. Така машина старанно працює на підприємстві заради благоустрою Ніжина та з максимальною користю утилізує різного роду гілки – що залишаються після санітарно-формувального підрізання дерев на вулицях міста; що закривають знаки дорожнього руху; якими жителі старанно засмічують місто, утворюючи при цьому стихійні сміттєзвалища тощо. Особливо велика користь від такої машини – після Новорічних та Різдвяних святкувань, коли жителі викидають на вулиці новорічні ялинки та сосни.

Агрегатом для подрібнення відходів деревини великої потужності слугує рубальна машина RМ 51, яка пристосована для використання з трактором, де вал відбору потужності служить приводом для рубального диска, а також як самостійний агрегат, що підключається до електричної мережі. Така універсальна машина дає можливість ефективно переробляти відходи деревообробки на технологічну і паливну тріску, а також за потреби з легкістю може змінювати робочу зону через застосування разом з трактором. Деревоподрібнювач за показником продуктивності заслуговує на велику повагу – 15 кубометрів щепи на годину, а розміри подрібнювальної деревини – до Ø 160 мм! Після переробки щепу можна використовувати як біопаливо для мобільних теплових станцій, газогенераторів, водогрійних котлів, в лініях для виробництва паливних брикетів, пелетів, гранул; для виробництва ДСП, ДВП, цементно-стружкових плит, деревинно-полімерних матеріалів; для копчення. До речі, в Європі функціонують спеціальні підприємства, які заготовляють тріску й поставляють її користувачам. Як правило, вони заготовляють сировину (деревні відходи ) на території довкіл свого підприємства — в радіусі 30 км.

Практично кожний власник домогосподарства чи саду стикається з проблемою утилізації обрізаних гілок з дерев, колючих гілок троянд та інших кущових рослин. Це все можна подрібнити і застосувати з користю для садової ділянки. На допомогу в вирішенні проблем з подрібнення прийде рубальна машина RМ 51 від КП «ВУКГ», а подрібнену тріску можна використати:

  • в якості мульчі. Тріску можна розкласти шаром в 3-5 сантиметрів на грядки і під деревами, це дозволить приглушити ріст бур’янів, збалансувати вологообіг, а перегниваючи, матеріал стане чудовим добривом;
  • якщо перенести тріски в компостну яму, то незабаром непотрібне сміття перетворитися на натуральне і безпечне добриво, яке допоможе підвищити урожай без застосування хімічних комплексів, а оскільки в останні роки ведеться боротьба за натуральність продуктів харчування, то домашній компост стане дуже доречним;
  • подрібнені гілки і бадилля займатимуть в рази менше місця, та й виглядатимуть більш акуратно, адже далеко не у кожного садівника є можливість вивезти це об’ємне сміття, а спалювати його – означає вдихати їдкий дим і забруднювати атмосферу.

КП «ВУКГ» запрошує до співпраці зацікавлених підприємців та мешканців Ніжина, і не тільки. Ми можемо на вигідних умовах подрібнити ваші гілки та дрібну деревину на щепу. Також, завдяки мобільності, ця універсальна машина дає можливість ефективно переробляти відходи деревообробки на технологічну і паливну тріску, змінюючи робочу зону через застосування разом з трактором. Тому можлива переробка малої деревини прямо на місці, куди запросить замовник. Працює бригада високоосвічених робітників з великим досвідом роботи, а спеціалісти підприємства із задоволенням проконсультують з усіх питань, які Вас цікавлять.

Unenizh.org.ua
2021-04-09 16:18:04