Україна і світ

Линкявичус запевнив у підтримці України з боку Литви після виборів

Литва і надалі має намір підтримувати суверенітет, територіальну цілісність і реформи в Україні

Джерело: 112.ua

Линкявичус запевнив у підтримці України з боку Литви після виборів

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявичус звернув увагу на позитивну оцінку українських парламентських виборів з боку Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та запевнив у підтримці його країною  суверенітету, територіальної цілісності і реформ в Україні. Про це глава литовської дипломатії заявив у своєму мікроблозі у Twitter.

Новини за темою: МЗС Канади привітало Україну із завершенням виборів

“Вибори в Україні: конкурентна кампанія, дотримання основних прав та свобод, згідно з загальною оцінкою Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ. Литва продовжить надавати незмінну підтримку суверенітету, територіальної цілісності і реформ в Україні”, – зазначив Линкявичус.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84%, за опрацьованими даними з усіх 199 округів.

Новини за темою: Посли G7 заявляють, що вибори до Ради відбулися з дотриманням основоположних прав і свобод

Згідно з висновком координатора і керівника місії короткострокових спостерігачів ОБСЄ Ілкка Канерва, позачергові вибори у Верховну Раду пройшли конкурентно, і зловживань в цілому не було.

Джерело: www.112.ua