Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Лікарям Борзнянської громади за дорученням Валерія Дубіля передали кисневе обладнання ВІДЕО

Лікарям Борзнянської громади за дорученням Валерія Дубіля передали кисневе обладнання ВІДЕО

Команда народного депутата України Валерія Дубіля продовжує надавати кисневе обладнання для медичних закладів Чернігівщини. Лікарям Борзнянської громади днями передали 3 оксигенатори та 12 пульсоксиметрів.

З медпрацівниками зустрівся депутат обласної ради від «Батьківщини» Ярослав Сторубльов. Було вирішено, що один кисневий концентратор залишиться в Борзянській міській лікарні. Він слугуватиме запасним на випадок збільшення кількості хворих, зазначають лікарі.

На Борзнянщині часом бувало так, що одному сімейному лікарю доводилось супроводжувати до 50 хворих, які лікувались в амбулаторних умовах. Лікарі зауважують, коронавірусна хвороба не відступає, тому дороговартісні оксигенатори, що призначені для насичення організму киснем є вкрай необхідними і для сільських амбулаторій.

Як відомо, ініціатива із забезпечення медзакладів Чернігівщини кисневим обладнанням належить першому заступнику голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, заступнику голови ВО «Батьківщина» Валерію Дубілю. В сесійний тиждень він не зміг особисто побувати в Борзні, але започаткована ним робота продовжується.

Кисневе обладнання лікарі отримують в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації». Нагадаємо, наприкінці минулого року Валерій Дубіль особисто зустрічався з медиками громад на Прилуччині та Куликівщині і передав їм кисневе обладнання. А з січня забезпечив оксигенаторами та пульсоксиметрами медичні установи Городнянської, Тупичівської, Менської та Сновської громад.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.02.2021