Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ліга Європи-2020/21: календар та результати матчів

Ліга Європи УЄФА сезону-2020/21 стартувала на місяць пізніше через пандемію Covid-19.

Це 50-й розіграш щорічного клубного турніру і 12-й під назвою Ліга Європи УЄФА. У поточному сезоні на стадії групового етапу Україна представлена лише одним клубом – луганською Зорею.

Фінальний матч відбудеться 26 травня 2021 року у Гданську на стадіоні Енерга, який вміщує 44 тис. глядачів.

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів Ліги Європи 2020/21.

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1. Рома 5 4 1 0 12 2 13
2.  Янг Бойз 5 2 1 2 7 6 7
3. ЧФР Клуж 5 1 2 2 3 8 5
4. ЦСКА Софія 5 0 2 3 0 6 2
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 ЦСКА Софія 0:2 ЧФР Клуж 19:55 ЦСКА Софія 0:1 Янг Бойз
19:55 Янг Бойз 1:2 Рома 22:00 ЧФР Клуж 0:2 Рома
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 Рома 0:0 ЦСКА Софія 22:00 Рома 3:1 Янг Бойз
22:00 ЧФР Клуж 1:1 Янг Бойз 22:00 ЧФР Клуж 0:0 ЦСКА Софія
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Рома 5:0 ЧФР Клуж 19:55 ЦСКА Софія _:_ Рома
22:00 Янг Бойз 3:0 ЦСКА Софія 19:55 Янг Бойз _:_ ЧФР Клуж

Група В

Команда І П Н П З П О
1. Арсенал 5 5 0 0 16 3 15
2. Молде 5 3 0 2 7 9 9
3. Рапід 5 2 0 3 9 11 6
4. Дандолк 5 0 0 5 6 15 0
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 Дандолк 1:2 Молде 19:55 Молде 0:3 Арсенал
22:00 Рапід 1:2 Арсенал 22:00 Дандолк 1:3 Рапід
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 Арсенал 3:0 Дандолк 22:00 Арсенал 4:1 Рапід
22:00 Молде 1:0 Рапід 22:00 Молде 3:1 Дандолк
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Рапід 4:1 Дандолк 19:55 Дандолк _:_ Арсенал
22:00 Арсенал 4:1 Молде 19:55 Рапід _:_ Молде

Група C

Команда І П Н П З П О
1. Славія Прага 5 4 0 1 11 6 12
2. Байєр 5 4 0 1 17 8 12
3. Ніцца 5 1 0 4 8 15 3
4. Хапоель Беер-Шева 5 1 0 4 6 13 3
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 Байєр 6:2 Ніцца 22:00 Ніцца 1:3 Славія
19:55 Хапоель 3:1 Славія 22:00 Байєр 4:1 Хапоель
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 Славія 1:0 Байєр 22:00 Ніцца 2:3 Байєр
22:00 Ніцца 1:0 Хапоель 22:00 Славія 3:0 Хапоель
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Хапоель 2:4 Байєр 19:55 Байєр _:_ Славія
19:55 Славія 3:2 Ніцца 19:55 Хапоель _:_ Ніцца

Група D

Команда І П Н П З П О
1. Рейнджерс 5 3 2 0 11 7 11
2. Бенфіка 5 3 2 0 16 7 11
3. Лех 5 1 0 4 6 12 3
4. Стандард 5 1 0 4 5 12 3
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 Лех 2:4 Бенфіка 22:00 Рейнджерс 2:2 Бенфіка
19:55 Стандард 0:2 Рейнджерс 22:00 Стандард 2:1 Лех
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 Рейнджерс 1:0 Лех 22:00 Бенфіка 4:0 Лех
22:00 Бенфіка 3:0 Стандард 22:00 Рейнджерс 3:2 Стандард
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Бенфіка 3:3 Рейнджерс 19:55 Стандард _:_ Бенфіка
19:55 Лех 3:1 Стандард 19:55 Лех _:_ Рейнджерс

Група E

Команда І П Н П З П О
1. Гранада 5 3 1 1 6 3 10
2. ПСВ 5 3 0 2 8 9 9
3. ПАОК 5 1 2 2 8 7 5
4. Омонія 5 1 1 3 5 8 4
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 ПСВ 1:2 Гранада 22:00 Гранада 2:1 Омонія
19:55 ПАОК 1:1 Омонія 22:00 ПСВ 3:2 ПАОК
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 Гранада 0:0 ПАОК 22:00 Гранада 0:1 ПСВ
22:00 Омонія 1:2 ПСВ 22:00 Омонія 2:1 ПАОК
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Омонія 0:2 Гранада 19:55 ПАОК _:_ Гранада
19:55 ПАОК 4:1 ПСВ 19:55 ПСВ _:_ Омонія

Група F

Команда І П Н П З П О
1. Наполі 5 3 1 1 6 3 10
2. Реал Сосьєдад 5 2 2 1 4 3 8
3. АЗ Алкмаар 5 2 2 1 5 3 8
4. Рієка 5 0 1 4 4 11 1
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
19:55 Наполі 0:1 АЗ Алкмаар 22:00 АЗ Алкмаар 0:0 Реал Сосьєдад
19:55 Рієка 0:1 Реал Сосьєдад 22:00 Наполі 2:0 Рієка
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
22:00 АЗ Алкмаар 4:1 Рієка 22:00 АЗ Алкмаар 1:1 Наполі
22:00 Реал Сосьєдад 0:1 Наполі 22:00 Реал Сосьєдад 2:2 Рієка
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Реал Сосьєдад 1:0 АЗ Алкмаар 19:55 Наполі _:_ Реал Сосьєдад
19:55 Рієка 1:2 Наполі 19:55 Рієка _:_ АЗ Алкмаар

Група G

Команда І П Н П З П О
1. Лестер 5 3 1 1 12 5 10
2. Брага 5 3 1 1 12 10 10
3. Зоря 5 2 0 3 6 9 6
4. АЕК 5 1 0 4 7 13 3
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Брага 3:0 АЕК 19:55 АЕК 0:3 Зоря
22:00 Лестер 3:0 Зоря 19:55 Брага 3:3 Лестер
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 АЕК 1:2 Лестер 19:55 АЕК 2:4 Брага
19:55 Зоря 1:2 Брага 19:55 Зоря 1:0 Лестер
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
22:00 Зоря 1:4 АЕК 22:00 Брага _:_ Зоря
22:00 Лестер 4:0 Брага 22:00 Лестер _:_ АЕК

Група H

Команда І П Н П З П О
1. Лілль 5 3 2 0 12 5 11
2. Мілан 5 3 1 1 11 7 10
3. Спарта Прага 5 2 0 3 10 11 6
4. Селтік 5 0 1 4 7 17 1
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Селтік 1:3 Мілан 19:55 Лілль 1:1 Мілан
22:00 Спарта 1:4 Лілль 19:55 Спарта 4:1 Селтік
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 Лілль 2:2 Селтік 19:55 Лілль 2:1 Спарта
19:55 Мілан 3:0 Спарта 19:55 Мілан 4:2 Селтік
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
22:00 Мілан 0:3 Лілль 22:00 Селтік _:_ Лілль
22:00 Селтік 1:4 Спарта 22:00 Спарта _:_ Мілан

Група I

Команда І П Н П З П О
1. Вільярреал 5 4 1 0 14 5 13
2. Маккабі Тель-Авів 5 2 2 1 5 7 8
3. Сівасспор 5 2 0 3 9 10 6
4. Карабах 5 0 1 4 4 10 1
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Вільярреал 5:3 Сівасспор 19:55 Карабах 2:3 Сівасспор
22:00 Маккабі 1:0 Карабах 19:55 Маккабі 1:1 Вільярреал
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 Сівасспор 1:2 Маккабі 19:55 Карабах 1:1 Маккабі
19:55 Карабах 1:3 Вільярреал 19:55 Сівасспор 0:1 Вільярреал
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Сівасспор 2:0 Карабах 22:00 Маккабі _:_ Сівасспор
22:00 Вільярреал 4:0 Маккабі 22:00 Вільярреал _:_ Карабах

Група J

Команда І П Н П З П О
1. Антверпен 5 4 0 1 8 3 12
2. Тоттенгем 5 3 1 1 13 5 10
3. ЛАСК 5 2 1 2 8 11 7
4. Лудогорець 5 0 0 5 6 16 0
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Тоттенгем 3:0 ЛАСК 19:55 ЛАСК 0:2 Антверпен
22:00 Лудогорець 1:2 Антверпен 22:00 Тоттенгем 4:0 Лудогорець
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 Антверпен 1:0 Тоттенгем 19:55 Антверпен 3:1 Лудогорець
19:55 ЛАСК 4:3 Лудогорець 19:55 ЛАСК 3:3 Тоттенгем
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
19:55 Лудогорець 1:3 Тоттенгем 22:00 Лудогорець _:_ ЛАСК
22:00 Антверпен 0:1 ЛАСК 22:00 Тоттенгем _:_ Антверпен

Група K

Команда І П Н П З П О
1. Динамо Загреб 5 3 2 0 6 0 11
2. Вольфсберг 5 2 1 2 6 6 7
3. Файєнорд 5 1 2 2 4 7 5
4. ЦСКА Москва 5 0 3 2 2 5 3
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Вольфсберг 1:1 ЦСКА 19:55 Вольфсберг 0:3 Динамо З
22:00 Динамо З 0:0 Файєнорд 19:55 ЦСКА 0:0 Файєнорд
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 Файєнорд 1:4 Вольфсберг 19:55 ЦСКА 0:1 Вольфсберг
19:55 ЦСКА 0:0 Динамо З 19:55 Файєнорд 0:2 Динамо З
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
22:00 Динамо З 1:0 Вольфсберг 22:00 Динамо З _:_ ЦСКА
22:00 Файєнорд 3:1 ЦСКА 22:00 Вольфсберг _:_ Файєнорд

Група L

Команда І П Н П З П О
1. Хоффенхайм 5 4 1 0 13 1 13
2. Црвена Звезда 5 3 1 1 9 4 10
3. Слован Ліберец 5 2 0 3 4 13 6
4. Гент 5 0 0 5 3 11 0
1 тур. 22.10 4 тур. 26.11
22:00 Слован 1:0 Гент 19:55 Гент 0:2 Црвена Звезда
22:00 Хоффенхайм 2:0 Црвена Звезда 19:55 Слован 0:2 Хоффенхайм
2 тур. 29.10 5 тур. 3.12
19:55 Гент 1:4 Хоффенхайм 19:55 Гент 1:2 Слован
19:55 Црвена Звезда 5:1 Слован 19:55 Црвена Звезда 0:0 Хоффенхайм
3 тур. 5.11 6 тур. 10.12
22:00 Хоффенхайм 5:0 Слован 22:00 Слован _:_ Црвена Звезда
22:00 Црвена Звезда 2:1 Гент 22:00 Хоффенхайм _:_ Гент
Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-10 17:01:39