Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Ліга націй-2020/21: календар та результати матчів

3 вересня стартує перший тур групового етапу турніру УЄФА Ліги націй-2020/21. Це другий за ліком розіграш турніру, в якому збірна України виступить в елітному дивізіоні А. Підопічні Андрія Шевченка заробили підвищення у класі, коли посіли першу сходинку у своїй групі у Лізі В.

Під час першого розіграшу турніру 55 національних збірних розподілили на чотири ліги відповідно до рейтингу УЄФА. Переможці своїх груп у лігах В,C, D за підсумками сезону-2018/19 піднялися у вищі ліги.

За регламентом змагань, команди грають одна з одною вдома та на виїзді. Переможці своїх груп у Лізі А вийдуть до фінальної стадії турніру, яка відбудеться у червні 2021 року.

Переможці груп в лігах B, C і D піднімуться лігою вище, а збірні, котрі посядуть останні місця у групах, понизяться у класі. Оскільки у Лізі D лише дві групи, то з Ліги С вилетять лише дві команди, які визначаться у стикових матчах.

1 тур

Четвер, 3 вересня

19:00 D1 Латвія 0:0 Андорра
21:45 А4 Німеччина 1:1 Іспанія
21:45 А4 Україна 2:1 Швейцарія
21:45 В4 Болгарія 1:1 Ірландія
21:45 В3 Росія 3:1 Сербія
21:45 В3 Туреччина 0:1 Угорщина
21:45 В4 Фінляндія 0:1 Вельс
21:45 С3 Молдова 1:1 Косово
21:45 С3 Словенія 0:0 Греція
21:45 D1 Фарерські о-ви 3:2 Мальта

П’ятниця, 4 вересня

19:00 С4 Литва _:_ Казахстан
21:45 А1 Італія _:_ Боснія і Герцеговина
21:45 А1 Нідерланди _:_ Польща
21:45 В1 Норвегія _:_ Австрія
21:45 В1 Румунія _:_ Північна Ірландія
21:45 В2 Словаччина _:_ Чехія
21:45 В2 Шотландія _:_ Ізраїль
21:45 С4 Білорусь _:_ Албанія

Субота, 5 вересня

16:00 С2 Північна Македонія _:_ Вірменія
16:00 D2 Гібралтар _:_ Сан-Марино
19:00 А2 Ісландія _:_ Англія
19:00 С1 Азербайджан _:_ Люксембург
19:00 С1 Кіпр _:_ Чорногорія
19:00 С2 Естонія _:_ Грузія
21:45 А2 Данія _:_ Бельгія
21:45 А3 Португалія _:_ Хорватія
21:45 А3 Швеція _:_ Франція

2 тур

Неділя, 6 вересня

16:00 С4 Вельс _:_ Болгарія
16:00 D1 Андорра _:_ Фарерські о-ви
19:00 В3 Угорщина _:_ Росія
19:00 В4 Ірландія _:_ Фінляндія
19:00 С3 Словенія _:_ Молдова
21:45 А4 Іспанія _:_ Україна
21:45 А4 Швейцарія _:_ Німеччина
21:45 В3 Сербія _:_ Туреччина
21:45 С3 Косово _:_ Греція
21:45 D1 Мальта _:_ Латвія

Понеділок, 7 вересня

17:00 С4 Казахстан _:_ Білорусь
21:45 А1 Боснія і Герцеговина _:_ Польща
21:45 А1 Нідерланди _:_ Італія
21:45 В1 Австрія _:_ Румунія
21:45 В2 Ізраїль _:_ Словаччина
21:45 В1 Північна Ірландія _:_ Норвегія
21:45 В2 Чехія _:_ Шотландія
21:45 С4 Албанія _:_ Литва

Вівторок, 8 вересня

19:00 С2 Вірменія _:_ Естонія
19:00 С2 Грузія _:_ Північна Македонія
21:45 А2 Бельгія _:_ Ісландія
21:45 А2 Данія _:_ Англія
21:45 А3 Франція _:_ Хорватія
21:45 А3 Швеція _:_ Португалія
21:45 C1 Кіпр _:_ Азербайджан
21:45 C1 Люксембург _:_ Чорногорія
21:45 D2 Сан-Марино _:_ Ліхтенштейн

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-04 11:39:02