Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ліга чемпіонів-2020/21: календар та результати матчів

Ліга чемпіонів УЄФА сезону-2020/21 через пандемію коронавірусу стартувала на місяць пізніше, а саме 20 жовтня.

За регламентом Ліги чемпіонів команди, які посядуть перше та друге місця у своїх групах, вийдуть до 1/8 фіналу турніру і продовжать боротьбу за головний клубний трофей Європи, а команди, що опиняться на третій сходинці, потраплять до 1/16 фіналу Ліги Європи.

У поточному сезоні Україна у турнірі представлена двома клубами – донецьким Шахтарем та київським Динамо, яке пробилося до групового етапу ЛЧ через кваліфікацію.

Фінальний матч відбудеться 29 травня 2021 року у Стамбулі на стадіоні Ататюрк, який вміщує 76 тис. глядачів.

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів Ліги чемпіонів 2020/21.

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Баварія 3 3 0 0 12 3 9
2.  Атлетіко 3 1 1 1 4 7 4
3. Локомотив 3 0 2 1 4 5 2
4.  Зальцбург 3 0 1 2 6 11 1
1 тур. 21.10 4 тур. 25.11
19:55 Зальцбург 2:2 Локомотив 22:00 Атлетіко _:_ Локомотив
22:00 Баварія 4:0 Атлетіко 22:00 Баварія _:_ Зальцбург
2 тур. 27.10 5 тур. 1.12
19:55 Локомотив 1:2 Баварія 19:55 Локомотив _:_ Зальцбург
22:00 Атлетіко 3:2 Зальцбург 22:00 Атлетіко _:_ Баварія
3 тур. 3.11 6 тур. 9.12
19:55 Локомотив 1:1 Атлетіко 22:00 Баварія _:_ Локомотив
22:00 Зальцбург 2:6 Баварія 22:00 Зальцбург _:_ Атлетіко

Група В

Команда І П Н П З П О
1. Боруссія Менхенгладбах 3 1 2 0 10 4 5
2. Шахтар 3 1 1 1 3 8 4
3.  Реал Мадрид 3 1 1 1 7 7 4
4. Інтер 3 0 2 1 4 5 2
1 тур. 21.10 4 тур. 25.11
19:55 Реал 2:3 Шахтар 19:55 Боруссія М _:_ Шахтар
22:00 Інтер 2:2 Боруссія М 22:00 Інтер _:_ Реал
2 тур. 27.10 5 тур. 1.12
19:55 Шахтар 0:0 Інтер 19:55 Шахтар _:_ Реал
22:00 Боруссія М 2:2 Реал 22:00 Боруссія М _:_ Інтер
3 тур. 3.11 6 тур. 9.12
19:55 Шахтар 0:6 Боруссія М 22:00 Інтер _:_ Шахтар
22:00 Реал 3:2 Інтер 22:00 Реал _:_ Боруссія М

Група С

Команда І П Н П З П О
1. Манчестер Сіті 3 3 0 0 9 1 9
2. Порту 3 2 0 1 6 3 6
3.  Олімпіакос Пірей 3 1 0 2 1 5 3
4. Марсель 3 0 0 3 0 7 0
1 тур. 21.10 4 тур. 25.11
22:00 Олімпіакос 1:0 Марсель 19:55 Олімпіакос _:_ Манчестер Сіті
22:00 Манчестер Сіті 3:1 Порту 22:00 Марсель _:_ Порту
2 тур. 27.10 5 тур. 1.12
22:00 Марсель 0:3 Манчестер Сіті 22:00 Марсель _:_ Олімпіакос
22:00 Порту 2:0 Олімпіакос 22:00 Порту _:_ Манчестер Сіті
3 тур. 3.11 6 тур. 9.12
22:00 Манчестер Сіті 3:0 Олімпіакос 22:00 Манчестер Сіті _:_ Марсель
22:00 Порту 3:0 Марсель 22:00 Олімпіакос _:_ Порту

Група D

Команда І П Н П З П О
1. Ліверпуль 3 3 0 0 8 0 9
2. Аякс 3 1 1 1 4 4 4
3. Аталанта 3 1 1 1 6 7 4
4. Мідтьюлланн 3 0 0 3 1 8 0
1 тур. 21.10 4 тур. 25.11
22:00 Аякс 0:1 Ліверпуль 22:00 Аякс _:_ Мідтьюлланн
22:00 Мідтьюлланн 0:4 Аталанта 22:00 Ліверпуль _:_ Аталанта
2 тур. 27.10 5 тур. 1.12
22:00 Аталанта 2:2 Аякс 22:00 Ліверпуль _:_ Аякс
22:00 Ліверпуль 2:0 Мідтьюлланн 22:00 Аталанта _:_ Мідтьюлланн
3 тур. 3.11 6 тур. 9.12
22:00 Аталанта 0:5 Ліверпуль 19:55 Аякс _:_ Аталанта
22:00 Мідтьюлланн 1:2 Аякс 19:55 Мідтьюлланн _:_ Ліверпуль

Група Е

Команда І П Н П З П О
1. Челсі 3 2 1 0 7 0 7
2. Севілья 3 2 1 0 4 2 7
3. Краснодар 3 0 1 2 3 8 1
4. Ренн 3 0 1 2 1 5 1
1 тур. 20.10 4 тур. 24.11
22:00 Ренн 1:1 Краснодар 19:55 Краснодар _:_ Севілья
22:00 Челсі 0:0 Севілья 19:55 Ренн _:_ Челсі
2 тур. 28.10 5 тур. 2.12
19:55 Краснодар 0:4 Челсі 22:00 Краснодар _:_ Ренн
22:00 Севілья 1:0 Ренн 22:00 Севілья _:_ Челсі
3 тур. 4.11 6 тур. 8.12
22:00 Севілья 3:2 Краснодар 22:00 Ренн _:_ Севілья
22:00 Челсі 3:0 Ренн 22:00 Челсі _:_ Краснодар

Група F

Команда І П Н П З П О
1. Боруссія Дортмунд 3 2 0 1 6 3 6
2. Лаціо 3 1 2 0 5 3 5
3. Брюгге 3 1 1 1 3 5 4
4.  Зеніт 3 0 1 2 2 5 1
1 тур. 20.10 4 тур. 24.11
19:55 Зеніт 1:2 Брюгге 22:00 Боруссія Д _:_ Брюгге
22:00 Лаціо 3:1 Боруссія Д 22:00 Лаціо _:_ Зеніт
2 тур. 28.10 5 тур. 2.12
22:00 Боруссія Д 2:0 Зеніт 22:00 Боруссія Д _:_ Лаціо
22:00 Брюгге 1:1 Лаціо 22:00 Брюгге _:_ Зеніт
3 тур. 4.11 6 тур. 8.12
19:55 Зеніт 1:1 Лаціо 19:55 Зеніт _:_ Боруссія Д
22:00 Брюгге 0:3 Боруссія Д 19:55 Лаціо _:_ Брюгге

Група G

Команда І П Н П З П О
1. Барселона 3 3 0 0 9 2 9
2. Ювентус 3 2 0 1 6 3 6
3. Динамо Київ 3 0 1 2 3 6 1
4. Ференцварош 3 0 1 2 4 11 1
1 тур. 20.10 4 тур. 24.11
19:55 Динамо 0:2 Ювентус 22:00 Динамо _:_ Барселона
22:00 Барселона 5:1 Ференцварош 22:00 Ювентус _:_ Ференцварош
2 тур. 28.10 5 тур. 2.12
22:00 Ференцварош 2:2 Динамо 22:00 Ференцварош _:_ Барселона
22:00 Ювентус 0:2 Барселона 22:00 Ювентус _:_ Динамо
3 тур. 4.11 6 тур. 8.12
22:00 Барселона 2:1 Динамо 22:00 Барселона _:_ Ювентус
22:00 Ференцварош 1:4 Ювентус 22:00 Динамо _:_ Ференцварош

Група H

Команда І П Н П З П О
1. Манчестер Юнайтед 3 2 0 1 8 3 6
2. РБ Лейпциг 3 2 0 1 4 6 6
3. ПСЖ 3 1 0 2 4 4 3
4. Башакшехір 3 1 0 2 2 5 3
1 тур. 20.10 4 тур. 24.11
22:00 РБ Лейпциг 2:0 Башакшехір 22:00 МЮ _:_ Башакшехір
22:00 ПСЖ 1:2 МЮ 22:00 ПСЖ _:_ РБ Лейпциг
2 тур. 28.10 5 тур. 2.12
19:55 Башакшехір 0:2 ПСЖ 19:55 Башакшехір _:_ РБ Лейпциг
22:00 МЮ 5:0 РБ Лейпциг 22:00 МЮ _:_ ПСЖ
3 тур. 4.11 6 тур. 8.12
19:55 Башакшехір 2:1 МЮ 22:00 ПСЖ _:_ Башакшехір
22:00 РБ Лейпциг 2:1 ПСЖ 22:00 РБ Лейпциг _:_ МЮ
Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-24 09:50:50