Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Лідери і аутсайдери – майже ті самі: оприлюднили «шкільний» рейтинг Чернігова 2021 року

Лідери і аутсайдери – майже ті самі: оприлюднили «шкільний» рейтинг Чернігова 2021 року

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх закладів Чернігова, що посіли найвищі сходинки у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року.

За інформацією організаторів, для його укладання використали результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Якщо порівнювати нинішні показники з минулорічними, то можна дійти висновку: список лідерів та аутсайдерів суттєво не змінився.

Зокрема серед лідерів перше та друге місця впевнено утримують обласний педагогічний ліцей та ЗОШ №1. Школа №12 піднялася з 4-го місця на 3-тє, ліцей №15 – з 5-го на 4-те, №22 – з 8-го на 5-те. Чи не єдиний виняток: елітна школа №3, попри гарні прогнози, несподівано зійшла з 3-го на 6-те.

Ситуація серед аутсайдерів менш інтригує: Чернігівське вище професійне училище, Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та Чернігівський ліцей обласної ради залишилися на попередніх позиціях (№39, №41 та №42 відповідно). Чернігівський професійний будівельний ліцей піднявся з останнього місця (№43) на 3 сходинки. Цього року закриває рейтинг Чернігівський навчально-реабілітаційний центр.

Заклади у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахували на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.08.2021

Залишити відповідь