Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Лід, так лід! Чистимо, прибираємо, посипаємо! ВІДЕО

13-00-16

Працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” продовжують роботи з зимового прибирання у Ніжині. Вночі “мінус”, вдень “плюс” – такі реалії погоди наразі у нашому місті, а іноді такі коливання трапляються по декілька разів на добу…

Наразі йде боротьба з льодяною кригою, що присутня на тротуарах міста, алеях парків та скверів та на проїзній частині міста. Прибиральниками міста старанно виконується обробка тротуарів, пішохідних переходів, зупинок автобусу протиожеледною сумішшю, а також відбивання крижаного покрову. З залученням спеціалізованої техніки прибиральники розчищають забиті водостоки, щоб під час танення снігу і льоду вода йшла в спеціально відведені для цього канави.

Працівниками цеху утримання парків і скверів міста триває розчищення алей парків та скверів від льоду з обробкою реагентами проти ожеледиці.

Спецавтомобілями МАЗ та КАМАЗ з функцією розсипання суміші виконується посипання перехресть, підйомів, спусків, мостів, шляхопроводу, залізничних переїздів тощо реагентами проти утворення ожеледиці.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Unenizh.org.ua
2021-02-23 15:18:03