Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Леви у зоопарку Барселони захворіли на коронавірус

В зоопарку Барселони у чотирьох левів виявили коронавірус.

Це вже другий відомий випадок, коли великі тварини з родини котячих інфікувались Сovid-19.

Три самки на ім’я Зала, Німа та Ран Ран, а також самець Кіумбе були протестовані на наявність вірусу, після того, як доглядачі помітили у них легкі симптоми хвороби.

Двоє співробітників зоопарку також отримали позитивний результат тесту. Наразі влада розслідує, як могли заразитися леви.

 – Левам була надана ветеринарна допомога. Наразі вони отримують протизапальне лікування та перебувають під ретельним наглядом. Тварини відреагували добре, – заявили у зоопарку Барселони.

Чотирирічний самець і самки, яким виповнилося 16 років, не контактували з іншими тваринами в зоопарку, який залишається відкритим для відвідувачів.

Ветеринарна служба Барселони зв’язалася з колегами із зоопарку Бронкса в Нью-Йорку, де у квітні у чотирьох тигрів і левів виявили коронавірус. Це був перший  зоопарк, де великі тварини з родини котячих заразилися. Усі вони одужали.

Хворі норки на коронавірус

У Данії хочуть перепоховати норок, яких вбили через коронавірус, тому що їхні могили можуть завдати шкоди навколишньому середовищу.

Парламентарі побоюються, що така кількість мертвих тіл, близько 10 тис. тонн у двох величезних могилах, може отруїти ґрунт і ґрунтові води.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-08 15:26:17